Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Van, akinek semmilyen fájdalma...

Van, akinek semmilyen fájdalmai nem voltak a bölcsességfog kihúzása után?

Figyelt kérdés
Ma húzták ki az egyiket, igazából csak az volt a probléma, de már bosszantott, hogy bármivel hozzáértem, megfájdult, így rendesen tisztítani se tudtam, amúgy szépen nőtt, egyenesen, nem volt probléma, az egyetlen bölcsességfogam, ami kinőtt, és nem tudom, mikor nőtt ki, mert már általános iskolás koromban megvolt, fel se tűnt, csak amióta megszámoltam, hogy ez egy 8. fog, ma kihúzták, fél perc alatt kint volt, nem éreztem semmit, most még zsibbadok, szóval még nem érzem azt a részt, mondták, hogy fájhat, és legyen nálam gyógyszer, és ezt már többektől is hallottam, de azért érdekel, hogy volt-e, akinél semmi fájdalom nem volt, még reménykedek. :-)
2009. dec. 28. 19:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen nincs, akinek egyáltalán nem fájna, végülis rendesen megbolygatták, akár fél perc volt akár nem. Azért jeget és fájdalomcsillapítót tartsál magadnál, nekem is hamar kijött, de szerencsére csak aznap volt elég rossz.
2009. dec. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!