Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Foghúzás után normális e ha...

Foghúzás után normális e ha még mindig fáj a helye, fájdalom csillapító mellett is? :/

Figyelt kérdés

4 napja húzták a fogam és fájdalom csillapítók mellett is eléggé fáj, max 3-5 órát bír így ki. Elkezdtem antibiotikumot szedni, de eddig nem tapasztaltam javulást. Piros,de nem duzzadt az iny.

Normális hogy ennyi nap után is fáj? Bár gyulladás alatt volt, ezért, meg más okból húzták ki, de nem ez az első foghúzásom és azok nem fájtak ennyire több nap után.. De már gyógyuló félben van az látszik, csak a fájdalom normális e?



2014. máj. 24. 12:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Normális, a fájdalom gyulladásnál a gyógyulás jele is lehet (az immunrendszer nagy erővel dolgozik azon a területen). Ha az antibiotikum kúra után is fájna, akkor érdemes lehet újra megmutatni.
2014. máj. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem csak első nap kellett gyógyszert bevenni, másnap már soha nem fájt annyira, hogy gyógyszert kelljen bevenni. Antibiotkumnak 4-5 nap alatt hatnia kellene, ha utána is piros és fáj, akkor menj vissza a fogorvoshoz.
2014. máj. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mutasd meg megint orvosnak

Csak ő tudja megmondani

2014. máj. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Azért jó, hogy van antibiod

Biztos javulni fog pár nap után

2014. máj. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Javult a fájdalom vagy visszamentél? én is pont így vagyok hogy fájdalom csillapító kell ha kimegy a hatása nagyon fáj....nekem is 4 napja húzták
2014. máj. 31. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor te is menj vissza az orvoshoz,4 nap után már nem lehet olyan erős fájdalom, hogy gyógyszert kelljen bevenni.
2014. máj. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!