Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 14 éves vagyok és elvileg...

14 éves vagyok és elvileg fogszabályzóm lesz. Pécsen, támogatottan mennyibe kerül? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Szokott fájni az állkapcsom, a harapásom elvileg "rossz", és a felső fogaim néha befedik az alsókat. Ezeket mondta a fogorvosom amikor állkapocs kattogásra/fájdalomra panaszkodtam. Azt tudom, hogy 18 alatt van támogatás, de így is elég horribilis összegekről olvastam. A szüleimnek/nekem ilyesmikre rohadtul nincs pénze de ha egyszer fáj és valami gáz van. Ilyesmi panasza volt valakinek? És annak mennyibe került? Éjszakai kell az ilyesmire vagy nappali? Támogatottan kellene nekem de szerintem még így se tudjuk kifizetni. Sőt. Ha nem veszek akkor mi történik? Bocs a sok kérdésért.

2014. máj. 29. 16:15
 1/1 anonim válasza:
Szia! :) Én is 14 vagyok és nekem már több mint fél éve van fogszabályzóm. Az alapján amiket leírtál neked valószínűleg rögzített fogszabályzód lesz amit nem kell mindig kivenni. Az ára tényleg nem olcsó, az enyém 40.000 volt állkapcsonként+még kell a rögzítetthez venni speciális fogkefét, ami fogszabályzón (Székesfehérvár) 1000 Ft, De a DM-be van sokkal jobb, tartósabb 800 Ft-ért. Az biztos, hogy nem olcsó mulatság de rohadtul megéri. Asszem ennyi, ha van még kérdésed írj nyugodtan. :)
2014. jún. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!