Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogmedergyulladással mit...

Fogmedergyulladással mit lehet tenni? Volt valakinek ilyen?

Figyelt kérdés
5 napja húzták a fogam, és eléggé fáj a helye ha nem veszek be gyógyszert. Több részben jött ki, eléggé megkínzott a doki. Lehet begyulladt a fogmeder? azt írják sok helyen hogy magától elmúlik...az ínyemen semmit nem látni, sőt eléggé összehúzott már, a belsejébe ilyen barnás valamit látni. Csak hétfőn tudok vissza menni a dokihoz, remélem tud fogadni. Betadinéval körbe törölgettem egy fültisztítóval.
2014. máj. 31. 15:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem is jegelést írtam, hanem borogatást, nekem az segített éjszaka, reggelig így kibírtam, míg fogorvoshoz mentem. Hideg vizes zsebkendőt tettem az arcomra, nem jegeltem.
2014. jún. 2. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Most jöttem a dokitól, adott megint injekciót, kikaparta a sebet, nem mondom hogy nem éreztem mert fájt egy kicsit, kimosta valami fertőtlenítővel, és ilyen gyógyszeres pasztát rakott bele, aminek ilyen szegfűszeg illata van. Azt mondta ezzel már nem kell semmi csinálni magától kijön majd szépen lassan belőle ahogy húzódik össze.
2014. jún. 2. 15:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!