Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ajánlanátok nekem szájvizet?...

Ajánlanátok nekem szájvizet? Ezek a hirdetett nagy nevü termékek nem csinálnak semmit. Korosodom, és öregember szagu a leheletem Feleségem szerint. Mosom rendszeresen, gondozom.

Figyelt kérdés
2014. jún. 4. 14:41
 1/10 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy a szádból származik a rossz lehelet, nem pedig pl. a gyomrodból jön? Mert ha ez utóbbi, akkor hiába ápolod akárhogy a szádat...

Amúgy nekem a herbáriás cserszömörcés szájvíz vált be, nem tudom, azt próbáltad-e már.

2014. jún. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi, még nem próbáltam. A gyomrom jó, amugy egészséges vagyok.
2014. jún. 4. 14:48
 3/10 anonim ***** válasza:
Valamilyen mentolosat vegyél, persze lehe rossz lehellet gyomortól, vagy egy rossz fogtól is, esetleg ínygyulladás.
2014. jún. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem a listerine bejött (sokszor szokott lenni inygyulladásom de amióta használom nincs ) .
2014. jún. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha mindent tökéletesen csinálsz,rendszeresen, naponta többször mosol fogat, nem szuvas a fogad, nincs begyulladva az ínyed akkor az ételek és a nyitott gyomorszáj /nem rendes záródó gyomorszáj a ludas és onnan jön a kellemetlen szag. Ha nagyon elviselhetetlen és szájvízzel sem múlik egy gyomortükrözéssel megmondják,hogy van-e baj odalent vagy sincs.
2014. jún. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

menj el fogorvoshoz, ha van fogköved szedesd le, ne csak mosd, használj fogselymet, el sem tudja sok ember képzelni, mi minden kijön egy kiadós fogmosás után még fogselyemmel, ne csak a fogadat tisztítsd, a nyelvedet is sikáld meg rendszeresen amilyen mélyre csak beérsz rajta öklendezés nélkül.

Ha mindez megvan, én a Paradontax szájvízét ajánlom, nekem az jött be.

+ nem árt vércukrot nézetni, mert nálam az öregember szag, az olyan acetonszerű, az viszont vércukor baj...

2014. jún. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek!
2014. jún. 4. 16:58
 8/10 anonim ***** válasza:

Listerin lila nekem is jó,illetve létezik Curasept szájvíz.

Ez utóbbi nagyon jó,svájci termék,csak hát elég drága..De mikor komoly fogászati problémám volt a szájsebész ezt javasolta,és valóban nagyon jó volt

2014. jún. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kifejezetten szájszag ellen a meridol halitózis szájvizet és nyelvkaparót is ajánlok.

Amennyiben van fogpótlásod:

kivehető: minden nap vedd ki és mosd meg azt is fogkefe + fogkrémmel.

híd: superflosst (egy speciális fogselyem)használj, a híd alá be tudod vezetni és ki tudod tisztítani


sima fogselymet is használj, nagyon büdös tud lenni a fogak közt maradt étel, amikor bomlik...


Menj el fogorvoshoz fél/egy évente fogkőleszedésre.

2014. jún. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!
2014. jún. 5. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!