Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Az utobbi egy evben mitol...

Az utobbi egy evben mitol mennek tonkre folyamatosan egymas utan a fogaim es hullik a hajam de nagyon?

Figyelt kérdés
21 eves vok rendszeresen mosom a fogam minimum naponta 1x 2x es 18 evesen esett ki az utolso tej fogam korabban soha nem volt meg lyukas fogam sem. Az utobbi egy evben pedig folyamatosan tornek le darabok vagy lyukadnak ki a fogaim es ahajam is hullik de tenyleg durvan es elvekonyodott pedig dus es vastagszalu hajam volt. Mitol lehet? Betegseg? Fogorvoshoz cikinek tartottam eddig elmenni de mar lassan tenyleg uj fogsort kell csinaltatnom mert mar elol is kezdenek tonkre menni es az mar latszani is fog :( mitol lehet???

#hajhullás #Fogak egeszsege
2014. jún. 5. 05:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Irány a belgyógyászat!Valami nagy baj lehet belül!
2014. jún. 5. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Valami vitaminhiányod, vagy egyéb hiánybetegséged lehet.

Nem vagy anorexiás?

2014. jún. 5. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Először menj el a háziorvosodhoz. Ő csináltat egy labort, és ad beutalót is, ha kell.


Addig használj Elmex fogkrémet!

2014. jún. 5. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ja, és szedj terhesvitamint. (Nem vicc.)
2014. jún. 5. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem az a ciki, ha elmész a fogorvoshoz, hanem az, hogy nem mész. Sürgősen menj fogorvoshoz és a háziorvoshoz is, hogy elküldjön vérvételre és ha kell egyéb kivizsgálásokra.
2014. jún. 5. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Milyen fogkrémet használsz?

Fluorosat vegyél, ne olyan fehérítőset

2014. jún. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Meg vetesd le fogköved -

Meg csináltas rtg-t, ott meg tudják nézni, nincs-e

valami góc valahol (pl. ki nem bújt bölcsifog meg hasonlók)

2014. jún. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ha az utóbbi egy évben történt a változás, akkor tényleg érdemes lenne egy teljes kivizsgálást csinálni. Hogy mi lehet a háttérben ha van valami, azt csak orvos fogja neked tudni megmondani.


A fogorvosra tartozó gondokkal pedig érdemes elmenni, hisz a lyukat még betömik, de egy idő elteltével már nem tudják megmenteni a fogat. Ha a saját egészségedről van szó semmi sem számít cikinek, az orvos azért van, hogy megoldja a bajt (ha tudja), le kell győznöd ezeket a gátlásokat.

2014. jún. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Már elmehettél volna fogorvoshoz megnézetni,

hátha talál valamit

Magadtól nem nagyon fogod tudni megoldani

2014. jún. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom h milyen vitamin hianyom lehet mert eloszor en is erre gondoltam ugyhogy elkezdtem multivitamint szedni meg egy olyan kapszulat ami hajhullas ellen van de semmi... Csak azt nem tudtam h fogaszatra v alt orvoshoz menjek es nem is nagyon tudtam mert felszolgalokent dolgozok het napbol hetet es reggeltol estig csak nyaron lesz szabadsagom juliusban remelem addig nem lesz tul nagy a gaz. Koszi a valaszokat mindenkinek
2014. jún. 6. 04:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!