Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Vital Europe vagy Budapest...

Vital Europe vagy Budapest Dental fogklinikával kapcsolatban tapasztalat?

Figyelt kérdés
Ha igen, melyiket válasszam szerintetek? Melyik jobb? Vagy esetleg más fogklinikát vagy profi fogorvost tudnátok ajánlani? Előre is köszi!

2014. jún. 8. 16:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem(és férjemnek is) lenne egy-két fogam,amelyet csináltatni szeretnék és én is nézem ezek a klinikákat.

Budapest Dentál nekem jónak tűnik,de minden pozitív vélemény,amit eddig olvastam csupán az első,kötelező állapotfelmérésről szól,más semmi.Nem tudom komolyabb dolgonál(pl.gyökérkezelés) hogyan alakítanának.

Vital Europe facebook értékelései alapján elég gyenge,és nekem net alapján sem szimpatikus.


Amit néztem még:

Zuglói Fogászat:itt voltam is egy konzultáción,nagyon drágák,heteket is kell várni egy időpontra,ugyanakkor több helyen olvastam,hogy nem túl jó a fogtechnikájuk.


Implant center:

Szimpatikus honlap alapján,tágabb családból ajánlották,kedden hozzájuk fogok menni egy konzultációra.


Rózsakert Medical Fogászat:

Jártam ebben a központban nőgyógyászaton,fülészeten,és mindig hihetetlen professzionalizmus és hozzáértés fogadott,így lehet ők is megérnének egy misét,bár árakban nem túl olcsók.

És ami még állítólag nagyon jó az a Czinkóczky fogászati klinika(szintén nagyon magas árakkal)

Még miket néztél?Neked melyik a szimpatikusabb?

2014. jún. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fogcentrum -
2014. jún. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

De mit kéne csináltatni?

Tömést? Fogpótlás?

2014. jún. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem tömésre és fogfehérítésre lenne szükségem. A Budapest Dental nekem is szimpatikus honlap alapjan, az a kérdés mennyire dolgoznak profin.
2014. jún. 10. 02:04
 5/5 anonim válasza:

Én nagyon megbántam, hogy a Czinkóczky fogászatot választottam.


És az én esetemnek semmi köze a Facebook oldalukon megjelent posztokhoz.

2015. okt. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!