Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A XI. kerületi Fehérvári úti...

A XI. kerületi Fehérvári úti rendelőben (SZTK-ban), melyik szájsebészt, esetleg fogorvost ajánlanátok, aki jól tud fogat húzni?

Figyelt kérdés

Eddig maszek szájsebészhez jártam, de 1,5 éve munkanélküliség miatt nagy ívben elkerültem. Most, hogy újra dolgozom, műfogsort csináltatnék a maszekkal, de a húzások árát megtudnám takarítani. Ezért mennék valamelyik TB finanszírozott orvoshoz, a XI. kerületben.

(A fogpótlást sajnos nem finanszírozza a TB :( Mintha az nem tartozna az egészséges életmódhoz... Tudnék én is szentségelni ez miatt!)



2014. jún. 16. 18:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia,


én Dr. Barsvári Blankát ajánlanám. Jó fej és jól is dolgozik. Ő szájsebész, de a "sima" fogorvosok között Dr. Régeni Béla is profi.

2014. aug. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólást!
2014. aug. 10. 08:47
 3/7 anonim ***** válasza:
Dr. újváry zsolt szájsebész nagyon jó, és fogorvosok közül dr.spiesz mihály főorvost tudom ajánlani:)
2014. szept. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Borsvári Blanka csak jó fejnek akar látszani de nem az! Ő egy pszichopata.Először úgy viselkedett velem mintha levegő lennék.Fütyörészett az asszisztensnőjének aki szintén lesz@rt engem aztán a kákán is csomót kerestek,ő kötekedett kioktatott nem hagyta elmondani sem amit kértem tőle :Ne mérje fel a lyuk mélységét érzéstelenítő nélkül mert élénken nagyon fáj!!Mire ő:Engem nem érdekel ha fáj én akkor is benyúlok stb...nagy hangzatos hatásvadász büszke szólamok.... Ő egy arrogáns hisztérika.Annyira bedühödött rám hogy a műszerét a sarokba hajította!:D Azt hittem belém akarja vágni és megver.Ordibált,csapkodott.Félelmetes volt.Ezen a csapnivaló színészi alakításon röhögtünk napokig.Ilyen fokú elmebeteggel még nem találkoztunk sosem!! Állítólag jó kezű de mit ér ha empátiából is megbukott ?!Mit ér ha előtte le akarja gyilkolni a beteget?Ez nem tanult pszichológiát?Mindennek van határa!A beteg is egy ember és nem egy tárgy.Ha nem akarsz idegösszeroppanást kapni mint ő akkor NE hozzá menj.
2016. márc. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Dr. Újváry Zsolt!!! 20 éve ismerem, a szüleim kb. 30. Rengeteg problémás esetet oldott meg a családban. Bármit ki tud szedni bárhonnan, nagyon sokáig húzást csak neki engedtem. És humora is van!
2017. febr. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Magándokihoz járok, nagyon szuper szájsebész!

Az állami vágóhidakra inkább nem megyek többé.

Szilveszter előtti napokban három napig mászkáltam, nejem kíséretében kegyetlen fogfájással. Letört fogam fájt, húzni kellett volna.

Szentkirály u. - nincs szájsebész az országos ügyeleten! :-o :-(

Mária u. - kizárólag baleseti ügyeletet tartanak. Megnézett az ügyeletes szájsebész, de nem csinált semmit, közölte a pénzemért cserébe, hogy jöjjek vissza hozzá két nap múlva, akkor megoldja. :-(

J+J Dent Kft. Fogászat éjjel-nappali fogászat, de szájsebész nincs kizárólag hétköznap :-( (cataflam dolo-t lehetett venni náluk, de amint kiderült utólag, ütközik az állandó cukorbetegség injekciómmal)

Király Dent - akárcsak az előző. 24 órás, de nincs szájsebész, nem húznak.


Végül itt oldották meg:

Hajnalban jutottam ide, Haifa Dent Fogászat 24 órás és mázlimra épp a szájsebész főorvos rendelt reggeltől.

Végtelenül udvariasak voltak. Fél órát voltam ott és kihúzta a doki. Kicsit véste is, de nem fájt egyáltalán.

26 ezret hagytam ott panoráma röntgennel, amit e-mailben el is küldtek nekem.


Nem hozzájuk járok, rokon által protekciót kaptam egy arccsont és szájsebésznél. Nála még időpontot is nehéz kapni több hónapos a várólista. (ezért nem írom le elérhetőségét, mert felesleges)

2017. febr. 19. 22:50
 7/7 anonim válasza:
Barsvári Blankához volt szerencsém. Nem százas igazi hangulatember. Egyik kezében véső, a másikban kalapács. Nevet mindenen.szerencsére nem fájt a foghúzás, de jó ok mindarra, hogy a foghúzást nagy ívben elkerüljem. Éppen ilyen viselkedésű ember miatt.
2017. nov. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!