Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Minél jobban kibontakozik...

Minél jobban kibontakozik annál rosszabb?

Figyelt kérdés

Találtam körülbelül egy 2 éves kutyust eleinte nagyon félt. A másik kutyusommal elejétől kezdve is jól kijöttek. Viszont kezd kibontakozni és a kezem után csíp. Amit a másik kutyusom is eltanult. De ez csak akkor van mikor fél órája vagyok velük. Utána már nem csipked egyik sem..



A másik problémám a talált kutyussal kapcsolatos.

Nagyon sokat foglalkoztam vele, hogy ne féljen tőlem a többi családtagtól fél. Rám felugrál örül ha lát. Viszont kint pórázon nem fogad szót mikor sétálnánk. Húzza a pórázt egyszer volt az, hogy valahogy kibújt a nyakörvből és hallotta, hogy szólok neki de cs.szett rá. Nem jött vissza.


Lehet még nevelni egyáltalán?



#kutya #nevetelen #póráz húzás
2013. márc. 19. 18:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Most nem tudom bővebben kifejteni, mert sietek, de amint elolvastam a kérdésed, rögtön Jan Fennel Kutyapszichológia című könyve jutott az eszembe, a kutyusnak több problémája is van, de szerintem mindegyikre találsz benne megoldást. Szerintem mindenképpen olvasd el! Fent van interneten is. *****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2013. márc. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szánj rá 20 percet és nézd meg!

Ha tetszik és lehetőséged van rá, keress fel egy tükörsulit! :)

http://www.youtube.com/watch?v=eDgkTfvJFNY

2013. márc. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azonnali tiltás, ha a kezed után kap. Pórázfegyelem, amiről az oldalon rengeteg kérdés volt, keress utána, mehet nyugodtan fojtónyakörv (csak ha tudod használni, abból nem tud kibújni). Természetesen lehet nevelni, ha nehéznek találod, nyugodtan kérd egy szakember segítségét.
2013. márc. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!