Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogyan tegyem túl magam egy...

Hogyan tegyem túl magam egy régi rossz emléken? Gyökérkezelés érzéstelenítő nélkül. Tovább lent!

Figyelt kérdés

Nem kell ide érzéstelenítő, nem fog fájni. Nyugodj meg szépen, majd elkezdte szépen az ideget tépdesni a fogamból. Azt hittem, hogy ott tojom össze magam. Ez volt kb. 2 éve. Eddig sem kaptam tőle érzéstelenítőt fúrás közben, azt még valahogy kibírtam. Volt mikor megfogtam a kezét, és kivettem a számból a fúróját, akkor nagy nehezen adott. El kellene már mennem fogorvoshoz, de nem merek. Be vagyok tojva. Igaz, aki mindezt tette velem az már nem dolgozik. Hála a jó Istennek nyugdíjba vonult, de akkor is ezek az emlékek örökre bevésték magukat az emlékezetembe.

Hogy miért is nem váltottam fogorvost? Mivel ingyenes volt, nem kellett semmit sem fizetnem érte. Én meg anyagilag nem voltam elszállva, hozzá teszem most sem. 24F


2014. jún. 18. 14:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Uhh sajnálom. Nekem volt olyan fogam ami annyira be volt gyulladva hogy már nem is hatott az érzéstelenítő, horror volt. Ráadásul mindezt a semmiért mert egy évre rá mégis ki kellett húzni.


Menjél magánba, ott simán adnak akár két szurit is ha kell, és az esetek 99%-ában egyáltalán nem fáj.

2014. jún. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát sajnos SZTK-ba ne várj sok jót..

Nekem magánba alapból adnak 2 érzéstelenítőt, de van, hogy 3-at is..

2014. jún. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Követeld az érzéstelenítést!


Ha nem csinálja jelentsd fel szakmai fórumokon.



Igaz nem tudnak mit csinálni az ilyenek ellen mert így sincs elég orvos.


Az is egy megoldás lehet hogy megmondod hogy kifizeted az érzéstelenítést csak nyomja be

2014. jún. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Menj magánba!
2014. jún. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!