Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sok a rossz fogam, de érzéstel...

Sok a rossz fogam, de érzéstelenítő nélkül nem bírom ki a tömést. Elmenni meg hát muszáj. Ugye nem árt a babámnak? 14 hetes mami

Figyelt kérdés
2009. aug. 4. 16:54
 1/7 anonim ***** válasza:
68%

Én magándokihoz mentem a fogaimmal.Nem rég szült,fiatal nő.

4 fogamat húzta egyszerre,egyet pedig ideg kezelt.Nem bírtam volna ki fájdalomcsillapító nélkül.Azt mondta,nem vagyok boxoló,hogy tűrnöm kelljen a fájdalmat,az a babának is rosszabb,nyugodtan vegyek be igény szerint fájdalomcsillapítót.

Szerintem nem fogja neked sem a doki érzéstelenítő nélkül tömni a fogat.A fájdalom tűrés jobban megviseli a babát is,mint egy érzéstelenítő.


39h

2009. aug. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
9%
Nekem érzéstelenítő nélkül tömött, mindkét terhességem elején voltam. Mondjuk, az én fogorvosom amúgy sem érzéstelenít tömésnél, csak húzásnál. Szerintem nem is kell. Kevésbé fáj, mint amennyire kellemetlen az órákig tartó zsibbadás. Plusz én nem terheltem volna a babámat a gyógyszerrel. De persze Te döntesz, meg a fogorvos.
2009. aug. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
Szia, én 2 fogorvosnál is jártam a terhesség alatt és mindkettő azt mondta, hogy ezek helyi érzéstelenítők, ezért nem ártanak a babának. Több fogamat is megcsináltattam, gond nélkül.
2009. aug. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%

Az első 12 hétben egyáltalán nem ajánlott az érzéstelenítő, akármilyen is legyen. Én is épp akkor jártam kezelésekre, amikor terhes lettem, de kibírtam, hogy anélkül tömjenek. Nem mondom, hogy kellemes volt, de a babaért mindent.

Dehogy nem bírod ki! Erős vagy! Majd szorítod a karfát vagy a párod kezét!

2009. aug. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%

Nekem tömték 14 hetesen, vagy 16, már nem is tudom. Kaptam érzéstelenítőt. Elég lesz kínlódni a szülés közben. Szerintem. És még megyek majd 36 hetesen is,akkorra kaptam most időpontot, az is tömés lesz.


33 hkm

2009. aug. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
71%
Szia!Fogorvosasszisztens vagyok.A fogászati érzéstelenítők csak ott helyben hatnak,mire eljutnának a babához lebomlanak.Nekem is betömte a főnököm múlt héten 3 fogam(2 hónap alatt lyukadt ki ennyi),mindegyikhez kértem szurit,ha szenvedsz kezelés alatt,azzal többet ártasz szerintem.Üdv.:24hetes kismami
2009. aug. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem adnak terheseknek lidokain inekció bár az függ hogy mennyi idős terhes vagy. én az első babámnáll nagyon ráfáztam. jók voltak a fogaim d elromlott de nagyon gyorsan nagyon. olyannyira hog ki kelett húzni .érzéstelenítő nélkűl kihúzott kettőt. azt hittem ott halok meg szerintem ot jobban ordítottam mint a szülésnél:))
2009. aug. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!