Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nektek mi a véleményetek a...

Művész Úr kérdése:

Nektek mi a véleményetek a 129ft os new expert magicaldentin doboz nélküli tubusos fogkrémről? Fogérzékenységre is jó?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem,és mikor reggel felnyitottam hogy fogat mossak meglepődtem,mert zöld színű és hígabb volt mint a többi fogkrém.Fogmosás után enyhe maró érzést éreztem a nyelvemen és a fogínyemen.
2014. jún. 19. 15:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát egy 130 forintos fogkrémtől én sok jót nem várnék. Nincs amúgy fogköved? Az érzékenységnek mindig van valami oka.
2014. jún. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem nem jó, semmire sem. Vegyél rendes fogkrémet és ápold a fogaidat tisztességes fogvédő eszközökkel. Lehet, hogy most soknak tűnik az áruk, de még több lesz, ha húsz év múlva teljes protkó kell.
2014. jún. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!