Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsesség fogaim még nem...

Bölcsesség fogaim még nem bukkantak ki, de eléggé fájnak. Honnan lehet tudni, hogy jó helyre nőnek? Vagy az is normális hogy áttörés előtt fájnak?

Figyelt kérdés

A felső kettő kinőtt úgy, hogy észre sem vettem.

alul most elég erős fájdalmam van, napi 3-4 fájdalomcsillapító kell. A fogorvosom csak egy hét múlva jön vissza a nyaralásból...



2014. jún. 30. 11:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Normális ha fájnak áttörés előtt. Nyomják az ínyedet, hogy kitudjanak bújni. Az egyik nekem is nagyon fájt, szájzáram volt és feldagadt az arcom, de mire eljutottam az orvoshoz már elmúlott és utána sikerült kibújnia. Az egyetlen amit tehetsz, hogy megvárod a fogorvost és megkéred, hogy vágja fel az ínyed, hogy kitudjon bújni a fog. Onnan lehet tudni, hogy jó helyre nőnek, hogy a fogorvosodtól kérsz beutalót röntgenre. Elmész megröntgeneztetni, majd pár nap múlva(amikor mondják) visszamész a fogorvosodhoz, ő megnézni a számítógépén a röntgenképet és az alapján eldönti, hogy szükség van e az eltávolításukra.
2014. jún. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi, magán dokim van, szerintem megcsinálja a röntgent helyben, és ki is derül.

Csak amiatt aggaszt a dolog, mert a két felsőt észre sem vettem, hogy kibújtak. Ez meg most elég kemény.

Szájzáram meg persze nincs. (Szerencsére)

Nagyon remélem hogy nem lesz szükség műtétre, elég rosszkor jönne...

2014. júl. 1. 01:14
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha a felső kettő kitudott úgy bújni, hogy semmi probléma nem volt velük akkor az alsókkal sem lesz. :)
2014. júl. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Csináltattam panoráma röntgent. Alul az egyiknek nyoma sincs, viszont a többi háromnak mennie kell. A felsők bár kibújtak, rossz irányba nőnek, az alsó meg teljesen rossz felé van.

Ez egy műtét és két húzás. :(((((

Most keresek árajánlatokat, mert a családi kassza nem bővelkedik. Lehet hogy rámegy a nyaralásunk is...

2014. júl. 3. 11:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Erre csak annyit tudok mondani, hogy ne magándokinál csináltasd és akkor semennyibe sem kerül. :)
2014. júl. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Fogászat és nőgyógyászat terén SZTK-ba be nem teszem a lábam, ez a helyzet. Minden más jöhet onnan.
2014. júl. 3. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!