Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kínzó fogfájás. Mit tehetnék?

Kínzó fogfájás. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
A fogorvosom csak péntekre tudott időpontot adni addig viszont megőrülök. Be van gyulladva az ínyem is alatta elég rendesen gyakorlatilag turmixolni kell az ételt mert máshogy nem tudom megenni. De még nem is ez hanem ez az elviselhetetlen fájdalom a legrosszabb. Bevettem egy viszonylag erős vény nélküli fájdalom csillapítót 3 óráig jó volt.. de utána mintha közöm nem lett volna fájdalom csillapítóhoz és visszaáll az a fájdalom, hogy már a hajamat tépem tőle. Mit tehetnék péntekig ezzel? Valami gyógyszer esetleg ami jó vagy valami trükk? Köszönöm a válaszokat.
2014. jún. 30. 14:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Menj el másik fogorvoshoz, vagy ügyelet. Ha a felső fogad csinálja, akkor mindenképpen.
2014. jún. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Péntek messze van. Hívd fel a fogorvosodat és mond el neki, hogy nagyon be van gyulladva, fogadjon előbb. Esetleg másik fogdoktor?
2014. jún. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Hát nem sokat mert az ideg fájhat,nem várnék péntekig ha lehet mindenképp menj el fogorvoshoz.
2014. jún. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Ő ugye egy magán orvos mert van a rendelőbe is de azok olyan hoyg mondjam bunkók.. én meg félek is a fogorvostól alapjában de ez a magándoki kedves kedvesen csinálja meg megérti h be vagyok szarva finoman szólva azok meg olyan bunkók egyszer voltam ott azóta félek a fogorvosoktól ezért van kilőve az, hogy oda menjek.
2014. jún. 30. 14:19
 5/17 anonim ***** válasza:
A másik is lehet magánorvos. A tarifák hasonlóak.
2014. jún. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Menj el a háziorvoshoz és mondd meg neki, hogy péntekre kaptál csak időpontot a fogászatra, kérd meg, hogy írjon fel Dalacint, az gyorsan leviszi a gyulladást, nekem a fájdalmat már másnapra elmulasztotta és kibírtam addig, míg meg nem kezdte a kezelést a fogorvos.
2014. jún. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Még annyit elfelejtettem, emellett öblögess sós vízzel és borogasd az arcod, ez is segít.
2014. jún. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :) Jeggelni próbáltam ami jó is volt addig még a számban volt a jég de utána hamar visszajött a fájdalom.
2014. jún. 30. 14:50
 9/17 A kérdező kommentje:
Találtam még itthon 3 szem gyulladáscsökkentőt esetleg azt fogom rá megenni mostmár ha semmi se hazsnál.
2014. jún. 30. 14:55
 10/17 anonim ***** válasza:
3 szemet ne! Antibiotikumből egy teljes kúrát kell végigcsinálni, mert ha csak 3 szemet szedsz be, akkor komolybajod lehet tőle a későbbiekben, arról nem is beszélve, hogy ennyi nem hat. Háziorvos felír neked egy teljes doboz Dalacint.
2014. jún. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!