Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nő a bölcsességfogam, és...

Lillus1562 kérdése:

Nő a bölcsességfogam, és nagyon fáj felette az ínyem be is van dagadva. Hogyan enyhíthetem a kibírhatatlan fájdalmat?

Figyelt kérdés
Már több fájdalomcsillapítót is bevettem, ideig óráig elég csak. Ez az utolsó bölcsességfogam, már mindegyik kinőtt, egyik fog se nőtt rá a másikra.

2014. júl. 1. 18:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne várj egy percig se!

Azonnal menj el a fogorvosodhoz!

Valószínűleg be van gyulladva.

Ugyanez volt velem egy hónapja. Nem segített a fájdalomcsillapító sem. 4 napig bírtam a fájdalmat, akkor mentem el az orvoshoz, aki azt mondta, hogy nagy szerencse, hogy nem vártam tovább, mert az lett volna a következő lépés, hogy szájzárat kapok.

Ki kellett húzni azt a fogam. Valószínűleg neked is az lesz. De attól ne félj. Nem fáj, és utána megszűnik minden problémád :)

Jobbulást!

2014. júl. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Évekkel ezelőtt voltam már ugyanezzel a problémával fogorvosnál, nem csinált semmit, azt mondta majd elmúlik, el is múlt azon az oldalon, de most másik oldalon jelentkezett a fájdalom...
2014. júl. 1. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!