Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Van itt valakinek Clear...

Van itt valakinek Clear Aligne fogszabályzója? Mennyire drága és milyen?

Figyelt kérdés

Azt gondolom,hogy drágább mint a fém,de mégis mennyi lehet,vagy mennyivel drágább.Szerintetek mindenütt lehet ilyet kérni?


Előre köszi.

Aki esetleg nem ismeri,erről van szó: [link]



2014. júl. 5. 23:00
 1/5 A kérdező kommentje:

Az egyik kulcsszót elírtam,de mindegy.

És véletlenül a nevet is: Aligner

2014. júl. 5. 23:04
 2/5 anonim válasza:
Ez engem is érdekelne!
2015. ápr. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem minden fogszabályozó orvos dolgozik vele, és jelentősen drágább mint egy külső ragasztott. Én is olyat szerettem volna ezért alaposan utána jártam, kikértem orvosok véleményét is, de szinte megpróbáltak lebeszélni róla.

Ahol én jártam 75 ezret mondtak egy pár sínre, amit 2 hetente cserélni kell, így egy 8 hónapos kezelés 1200000-re jönne ki, plusz a tervezés, röntgen, konzultációk, stb. még legalább 200 ezer.

Nevetségesen drága, így kénytelen voltam lemondani róla.

Van ahol kicsit olcsóbb a sín, de pl a konzultáció meg háromszor annyiba kerül. Mindig érdemes végigszámolni, hogy melyik a valóban olcsóbb.

2015. máj. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
van, ahol azt írják, hogy 3 sín kerül hatvanezer körüli összegbe, akkor az másfél havi adag? vagy hogy van ez?
2016. márc. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, mivel általában 2 hetente cserélni kell.

Az fura lenne, ha ilyen "olcsón" adnák, ez inkább valami akciónak hangzik, hogy az első 3 sín 60, utána darabonként annyi.

2016. márc. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!