Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Monoron Dr. Poncz Lajosnál a...

Monoron Dr. Poncz Lajosnál a milyen árak vannak kb? Vele kapcsolatos tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Én régebben jártam hozzá, akkor nekem nagyon bevált. De nem voltam nála kb 10 éve.
2010. jan. 7. 11:43
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocs az az "a" csak véletlen! :-)
2010. jan. 7. 11:46
 2/5 anonim ***** válasza:
kicsit drága lett azóta, de Pestnél olcsóbb. Ugyanolyan barátságos, kedves és fájdalommentes, mint régen, de még többet kell várni rá! :)
2010. jan. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Nekem pótolni kéne 4 fogat és ki is kéne húzni ami megmaradt abból a 4-ből. Remélem megúszom 100.000-ből! Szerinted?
2010. jan. 13. 11:59
 4/5 anonim válasza:

Szia!

Én is hozzá járok, és hát vegyes élményeim vannak vele kapcsolatban.


Nagyon sokat kell rá várni, mert mindenkihez csak beszél beszél és beszél. Nekem volt, hogy időpontra mentem, és majdnem három órát vártam.

Az árai is elég borsosak, de úgymond megéri, mert a fogainkra tényleg nagyon kell vigyázni.

Én annyit tudok, hogy a tömés 8-10000 Ft között van.

Nem tudom mitől függ, de nekem mindegyik 8000 volt.


Remélem tudtam segíteni.

2010. júl. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Most már én is hozzá járok egy ideje. :)
2010. júl. 24. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!