Kezdőoldal » Utazás » Európa » Madeira, azori szigetek?...

Madeira, azori szigetek? Tapasztalatok? Milyen arak vannak?

Figyelt kérdés
Hatizsakosan szeretnek menni,erdekelne hogy milyenek az emberek,arak es vannak-e magan szallasok a szigeten,foleg Madeira erdekelne, koszonom!!!
2011. okt. 13. 11:14
 1/5 A kérdező kommentje:
....es foleg az is erdekelne hogy milyen ido van Decemberben,es milyen a viz,mert pl.a kanari szigeteken hideg a viz meg nyaron is, december elejen utaznek! Elore is koszi!
2011. okt. 13. 11:42
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi még nem voltunk, de tavaly ha nem jött volna közbe semmi akkor madeirara mentünk volna, a nagybátyámék meg idén nyáron voltak Azori szigeteken.

A vízben sehol nem lehet fürödni még nagyon nyáron sem. elég hüvösis a víz, de ahogy az unokatesóm mondta mindenhol meredek szikla fal van, így néhol van kiépített strand és elég meleg volt pár napot ö fürdött benne, de nem volt nagy élmény.


amit lehet viszont csinálni, pl bálnanézö túrára menni, és túrázni megállás nélkül. nagybátyáméknak nagyon tetszett, azt hiszem 3 sziegetn voltak összesen és 2x bálnanézü túrán annyira tetszett nekik.


kanári szigetek jóval délebre van és az kiomnodottan fürdö szigetek. és ráadásul közel van afrika partjaihoz ahonnan meleg szeleket is mindig kap.

nekem az egyik barátnöm szülei(nyugdíjasok) minden évben télen bérelnek a kanári szigeteken egy kis házat távol mindentöl, és ott vannak az egész fütés szezonban.

2011. okt. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én az Azori-szigeteken voltam, de nyáron. Igazából ott nincs nagy meleg még nyáron sem (kb. 26 fok volt júliusban). A tenger kb. 22-23 fokos volt. Viszont azt mondják télen sincs sokkal hidegebb.

Az emberek nagyon kedvesek voltak. Pl. a boltban kérés nélkül tanácsot adtak nekünk mit érdemes venni.

Annyira nem drága, de azért nem is olcsó, főleg a szervezett utazások, delfinnézés stb. Mi szállodában voltunk, de biztos vannak magánszállások is. Csak ajánlani tudom!

2011. okt. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
koszonom a tanacsokat,meg gondolkodom hogy december vagy inkabb jovo nyar,a kanari szigeteken voltam,de ott a kanari aramlat miatt ugyanolyan hideg nyaron is,ezek szerint az azori szigeteknel sem jobb!
2011. okt. 14. 19:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Sziasztok, csatlakozom. Van valamilyen internetes magyar közösség, akik az Azori-szigeteken dolgoznak kint, vagy ott laknak?
2012. okt. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!