Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szeretnék a Semmelweis oktatás...

Szeretnék a Semmelweis oktatási centrumba bekerülni, hogy ott tömjék be a fogam, hogyan lehetséges ez?

Figyelt kérdés
2014. júl. 9. 21:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Én múltkor 5!!! órát vártam. 3 órát az ambulancián, ahol csak megvizsálnak és tovább küldenek, majd 2 órát a szájsebészeten. Én bölcsességfog miatt mentem.
2014. júl. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Úr Isten az nagyon sok! És végül meg lett csinálva a fogat? Műteni kellett?

És szerinted ha nincs beutalóm, csak simán odasétálok, hogy nézze át a fogaim, mert a körzetis orvosomba nem bízom meg, így is fogad? Vagy elküld, hogy inkább menjek vissza?

2014. júl. 10. 22:06
 13/16 anonim ***** válasza:

Végül kihúzták, de egész héten gyógyszeres csíkcserére jártam, mivel szájzárat kaptam a bölcsességfog gyulladása miatt. De én nagyon jó dokihoz kerültem, alapból úgy állt hozzá, hogy röntgen, amint annyira ki tudom nyitni a számat, és ha menthető, akkor mentjük. Sajnos keresztbe nőtt kb. :(

De fél perc alatt kihúzta :D ott paráztam 1 hétig, amíg járkáltam csíkcserére, hogy bele fogok halni.

2014. júl. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nekem se volt beutalóm, ilyenkor alapból ambulanciára írnak be, és onnan adnak papírt, és küldenek tovább.
2014. júl. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Igen, rosszul tömnek, 19 éves koromig jártam oda, 20 dokival volt dolgom, mind brutális volt és egyiknek sem érte meg a tömése a másfél évet. A 20. doktornő csodásan tömött, de csak 1 évig volt ott, majd követtem a magánrendelésére. Sajnos igen, megéri az 5-10 E Ft-ot, hogy jó a tömés, és nem megy rá fél nap, érzéstelenít, és soha nincs vele gond, 20 év múlva sem.
2014. júl. 14. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Na, most akkor elbizonytalanodtam. Lehet, így nem megyek, pedig szükségem lenne rá, de ha rossz akkor nem.

Köszönöm a válaszod.

2014. júl. 14. 09:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!