Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Semmelweis egyetemen tanulok...

A Semmelweis egyetemen tanulok ÁOK, és szeretnék átjelentkezni az ELTE-Biológia szakára, ez lehetséges?

Figyelt kérdés

2013. júl. 10. 00:08
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Nem, felvételizned kell.
2013. júl. 10. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
De mi a fenéért kell felvételiznem???Hiszen felvettek az orvosira...százszor több pont kelett erre a szarra.....vááááh nemértem....és még van egy csomó államilag támogatott félévem...de nem akarom ezt a szart csinálni...
2013. júl. 10. 00:38
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

"Szar"- ?

Más meg örülne, ha bejutna

2013. júl. 10. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

Legjobb lenne, ha megkérdeznéd az ELTE TTK-n a TO-t,

hogy átvennének-e vagy újra kéne felvételizni.

2013. júl. 10. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Nagy valószínüséggel az lesz,hogy bemegyek a TO-ra....Bár olvastam olyat,hogy bioszról orvosira nem lehet átjelenktezni,mert ugye akkor mindenki ezt csinálná.Ám a neten semmit nem találok arról,hogy forditva lehetséges lenne e....
2013. júl. 10. 01:22
 6/27 anonim ***** válasza:

És mi van, ha azt mondják, hogy pl. újra kell felvételizned?

Akkor nekiállsz még egyszer?

Vagy maradsz mégis.

2013. júl. 10. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Ez jó kérdés...ezen még nem gondolkodtam...de remélem átvesznek,bízom benne.
2013. júl. 10. 01:49
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Átjelentkezni max. másik egyetem AZONOS szakára tudsz, amennyire tudom. Maximum FOK-ra van átjárás ÁOK-ról, de az is necces. A biológia meg akárhogy is "rokonnak" tűnik, még nem is azonos képzési terület igazából az orvosival. Ennyi erővel akármelyik szakról akármelyik másikra lehetne átjárás, de szerintem nem nagyon van ilyen.

Felvételizned kell.

2013. júl. 10. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Egy srác most jött át gyógyszerészetiről ÁOK-ra...Átjelentkezni,meg csak olyan szakra lehet,amire eredetileg is lett volna elég pontszámod...Gondolom a bioszra nem kell több mint az orvosira.Haverom meg Corvinusról megy át Óbudai egyetemre,nem azonos szakra,csak hasonlóra...Nekem is meglett volna bioszra a pontom ha már orvosira felvettek,szoval nem tartom lehetetlennek,de majd kiderül....
2013. júl. 10. 01:59
 10/27 anonim ***** válasza:

Ha tényleg van ez a zerved, akkor sztem minimum valami "kérvényt" kell írnod.

Ha úgy sem akarnának átvenni, akkor talán bioszból

nem lesz olyan nagyon nehéz az emeltet még egyszer megcsinálni.

2013. júl. 10. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!