Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyi idő a felépülés ebből?

Mennyi idő a felépülés ebből?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Régebben ki lett hùzva alul balrol a 2. rágófogam,és maradt 2db kis fogdarabocska ami letört.Az évek során az a két kis darab fog kijjeb jött ugy hogy érzem,látom a végüket. A fogorvosom mondta hogy ki kell szedni majd onnan. Egy kis vágas,rutin munka. Tegnap reggep elkezdett fájni mostanra pedig mégjobban,muszáj kiszedetnem. Mennyi idő a felépülés mire nem fogom érezni,nem fog fájni? Szombaton mennénk nyaralni. Köszi.Nem hiszem el hogy 1 hetet nem birt volna ki... :((((((

2014. júl. 10. 05:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem csak első nap fájt úgy, hogy gyógyszert kellett bevennem, utána már csak kellemetlen, mert legalább 1 hét mire a seb teljesen begyógyul.
2014. júl. 10. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Fürdeni,ugrálni tudok utána?
2014. júl. 10. 08:17
 3/3 A kérdező kommentje:
Holnapra kaptam időpontot,de azt kell mondjam szerencsére,mert valaki lemondta,de ha nem tette volna akkor szeptemberbe kaptam volna időpontot...
2014. júl. 10. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!