Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ennyi idő elég? Vagy masr túl...

Ennyi idő elég? Vagy masr túl késő?

Figyelt kérdés
November elején leszek 18 éves. Most jöttem rá hogy szeretnék fogszabályzót, de ugye támogatás csak 18 éves korig van :( Ha most elkezdeném intézni akkor még sikerülne ez alatt az idő alatt megcsináltatni SZTK-ba?vagy magán orvos lehet feltudná raki ennyi idő alatt és magánorvosnál van valami kedvezmény 18 év alatt?
2014. júl. 10. 17:37
 1/3 A kérdező kommentje:
Fontos lenne! :(
2014. júl. 10. 18:11
 2/3 anonim ***** válasza:

Tuti, hogy fel tudják rakni novemberig! Én 17 vagyok, most döntöttem el, hogy fogszabit szeretnék, és felhívtam 3 dokit is. Az egyiknél augusztus elejére kaptam volna időpontot, a másiknál egy héttel korábban, és találtam egyet, akihez már jövő hét elején mehetek. Szóval keress fel több orvost is, szerintem találsz olyat, aki jól dolgozik, és viszonylag gyorsan fel is kerül.

(Merrefelé laksz? Ha írsz priviben megyét, és esetleg a közelben vagy, megírom neked az én dokim elérhetőségét. :))

2014. júl. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sztk-ba mennyibe kerülne egy állandó fogszabályzó?és magánorvosnál?
2014. júl. 11. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!