Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Állandó fogszabályzó tapasztal...

Fanac24 kérdése:

Állandó fogszabályzó tapasztalatok a felrakásról?

Figyelt kérdés
Na szóval arról lenne szó hogy hétfőn rakják fel a fogszabályzómat és nagyon félek! Legfőképpen azért mert nem tudom hogy kapok-e fogívtágítót mert olvastam róla egypár dolgot! Viszont a fogorvos csak annyit mondott hogy felrakják a fogszabályzót oszt csá :D akkor az orvos előre elmondja hogy kell-e tágító vagy sem?? Ja meg nem tudom hogy egyek-e elotte mert az orvos azt mondta hogy éhgyomorra menjek hogy ne legyen hányingerem viszont amiket itt olvastam szinte mindenki jóllakottan ment!! Annyira össze vagyok zavarodva légyszi segítsetek és nyugtassatok meg!! Köszi előre!

2014. júl. 11. 13:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem tegnap rakták fel, nekem pont azt mondta az orvos hogy egyek be előtte, mert nem nagyon fogok tudni utána enni, (Igaza lett..). A felragasztás egyáltalán nem jár semmi fájdalommal, egyedüli kellemetlenség benne a ragasztó íze, na, attól mikor először öblítettem, azt hittem tényleg kidobom a taccsot, borzalmas volt, de ezen kívül nem volt semmi kibírhatatlan, szóval nem kell aggódni. :)
2014. júl. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen és neked adtak olyan fogívtágítót?? Vagy azt általában kiknek szoktak adni??
2014. júl. 11. 15:07
 3/5 anonim ***** válasza:
#1 vagyok, nekem nem, de ha nem mondta a doki h kell akkor neked sem fogja feltenni.
2014. júl. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ne félj! :) nekem van fogívtágítóm, azt is meglehet szokni. Egyél előtte nyugodtan, én nemsokat ettem előtte de a felrakás napján még tudtam szinte rendesen enni! :)
2014. júl. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2014. júl. 12. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!