Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Állando fogszabályzosok mit...

Állando fogszabályzosok mit használtok a fájdalom enyhitésére vagy megszüntetésére?

Figyelt kérdés

2014. júl. 11. 18:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát nekem csak akkor fájt mikor feltették, akkor is inkább a foghúzás miatt. Én flectort ittam.
2014. júl. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Keveset ettem és nem beszéltem. Max 1 hónap alatt hozzászoktam és már nem fájt, nem sebesítette ki. Csak állításnál fájtak a fogaim kicsit 1-2 napig aztán megint minden "jó" volt.
2014. júl. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én Rubophent szedtem. Valamikor hatott valamikor nem.
2014. júl. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Mikor frissen húzzák, ne egyél kemény dolgokat! (Tudom, tudom, nagy tanács...) Nekem tényleg ez volt a legfontosabb. Ciki vagy sem, de olyankor a suliba is joghurtot, tejberizst és hasonlókat vittem, a lényeg, hogy ne kelljen rágni.

Ne kocogtasd és szorítsd össze a fogaidat.

Egyébként gyógyszert nem nagyon ajánlok, azért még elviselhető a feszítés. Esetleg Kalmopyrint próbálj ki, ha az acetilciszterinre nem vagy allergiás, mert egész jó hatása van, de nem üt ki. :)

2014. júl. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!