Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Budapesti fogszabályzósok!...

Budapesti fogszabályzósok! Hova jártok fogorvoshoz? Meg vagytok vele elégedve? Mennyibe kerül havonta?

Figyelt kérdés
Szeretnék fogorvost váltani, már van fogszabályzóm.
2014. júl. 26. 18:42
 1/2 anonim válasza:
Én a magán rendelőket jobban ajánlom, drágábbak, de értik a dolgukat és sokkal több területtel van kapcsolatuk pl. logopédia. Nekem eléggé elrontották egy állami klinikán, de mondjuk ugyan ott egy másik orvos logopédiás kezelés után helyre hozta, szóval végül is ott is lehet szerencséd.
2014. júl. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Semmelweis egyetem,fogorvostudományi kar,ami egyben rendelőintézet is. Állami,de rendesen végzik a munkát. Viszont több éves várólista van,én is ismerősön keresztül kerültem be. A kezelések ingyen vannak,az állam fizeti.
2014. aug. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!