Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Apró (tűhegy) lyuk van az...

Apró (tűhegy) lyuk van az alsó baloldali második kisőrlőfogam külső oldalán, az ilyen kis lyukat kell fúrni?

Figyelt kérdés

Egy pár hete elkezdett fájni fogam hidegre (víz, hideg étel) ami pár nap alatt elmúlt. Nem is foglalkoztam vele, mivel napi 1-2 alkalomkor ittam, ettem hideget. Tegnap megint elkezdett tompán fájni, mondom megnézem már mi fáj zseblámpa és tükör segítségével. Az alsó baloldali második kisőrlőfog külső oldalán van egy pici, tűhegy méretű lyuk (nyálat is letöröltem róla így jobban lehetett látni, hogy bizony az lyuk). A kérdésem az, hogy az ilyennel mit lehet tenni? Oké, fogorvos, de ő mit csinál vele? Kell az ilyen kicsi lyukakat fúrni?


[link]


[link]


Gondolom ezek megjelenéséig nem fogja kibírni.



2014. júl. 30. 23:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a dentin még nem szakadt be, ezért látod kicsinek a lyukat, de ha édesre sósra, hidegre, melegre érzékeny, ajánlom, minél előbb keresd fel a fogorvosod.
2014. júl. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Csak hidegre érzékeny, másra nem.


Jövő héten szerintem meg is látogatom a fogorvost.

2014. júl. 31. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!