Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért ilyenek a fogaim? 15/L

Miért ilyenek a fogaim? 15/L

Figyelt kérdés

Nos,az van hogy nagyon furán vannak elhelyezkedve,nőve(hogyismondjam)

a fogaim,az egész fogsorom. Össze vissza vannak a számban, és vannak olyan tejfogaim is, amik a kinőtt csontfogaim "mögött" helyeszkednek el(majdnem mint a cápáknak xd.vagy hogy fogalmazzam),van olyan tejfogam is ami beljebb van tolódva...

Na, lényeg, hogy szinte ahol már kivan nőve egy,egy csontfog,ott egymás mögött,vagy mellette helyezkedik a tejfog.(A tejfogaim meg nem akarnak kiesni,sőt,nagyon is ragaszkodnak a helyükön maradni xd, anyáék fognak ezzel megint vinni orvoshoz,mivel akiknél eddig voltam,azok nem csináltak semmit,nem húzták,csak megnézték,igaz,félig örülök is neki,mert rettegek a fogorvostól (Dentofóbia), emiatt ahányszor fogorvosnál voltam,mindig gyomorideggel mentem, aztán meg volt amikor régebben voltam,akkor is csak ordítottam a félelemtől...) És még hogy megjegyezzem, van két érdekes szemfogam is... Van 2pár tej,amik normálisan vannak,és van a 2pár csont amik,ezek a tejszemfogak felett,az innyemből vannak kinőve, de olyan érdekesen,látványosan xd, a fogaim miatt lett két gúnynevem is : Cápa, meg vámpír xD...-_-

És még valami, hogy zajlik a fogszabályzás?

Meg mit tudna tenni a fogorvos a fogsorommal? Csak mert eddig azert nem csináltak semmit,mert nem tudtak o.O.

Meg legjobban a fura szemfogaim zavarnak... Azt mégis hogy tudja megcsinálni az orvos? Mivel kihúzni nem hiszem hogy ki tudja a csont szemfogakat...

Volt/van nektek ilyen rendellenesség?Mit tudtak tenni?


Bocsi hogy ilyen hosszúra lett írva,csak már kissé fúrcsállom ezt az egészet,hogy évekóta nem hullik ki a tejfogaim...stb.

Köszönöm.



2014. júl. 31. 13:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Pedig a tejfogaidat ki kellene húzni, utána pedig a lyukas fogaidat betömni, végül jöhet a fogszabályozó.
2014. júl. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!