Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogyan lehetnének szebbek a...

Hogyan lehetnének szebbek a fogaim?

Figyelt kérdés

Mosom rendszeresen, ha messzebbről a tükörbe nézek akkor sárgásnak látom, viszont ha közelebb megyek akkor fehérebbnek.

Lehet valamilyen módon fehéríteni?

Valamint nekem "kis fogsorom" van.

Ezt úgy értem, hogy van olyan akinek szépen sorba van és vagy egyenesen vagy picit kintebb és szélesnek mondható a fogsora.(Talán az állkapocs miatt.

Szerintem nálam ez is csúnyít rajta. A nagy része szépen áll,viszont mégis kicsinek érzem amikor mosolygok.Valakinek szép nagy mosolya van,nekem pedig kicsi.

Valamint annyira szerettem volna fehér fogakat, hogy sokszor súroltam a fogaim (aminek persze halványan áttetsző fog lett a vége), tudom hogy nem szabadott volna.



2014. júl. 15. 18:25
 1/2 anonim válasza:
Egy kiskanal szodabikarbona es ugyanennyi citromle.keverd ossze,a masszaval dorzsold a latszo fogaidat (amikor mosolyogsz) hetente eegyszer.legy ovatos vele es ne nyomd ra erosen a fogkefet.nekem sokat feheritett.utana par oraig nemszabad fogat mosnod!!!!!leszedheti a zomancreteg egy reszet.vagy a bananhej belsejevel dorzsolod a fogaid.vagy eperrel.fogfeherito fogkrem.v kamillatea filtert 8 percig aztatod ket evokanalnyi langyos vizben.aztan kiveszed a filtert, csavarsz hozza egy evokanalnyi citromot.ez is feherit.remelem tudtam segiteni neked!!:) legyen szep napod
2014. júl. 16. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen Köszönöm!:)

Az elsőt kipróbálom

2014. júl. 16. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!