Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lehetséges, hogy gyökér...

Lehetséges, hogy gyökér tömött fogamból kijött a gyökértömés?

Figyelt kérdés
Gyökértömésen csak gyógytömés volt, az pedig idővel lekopott. Mindig éreztem valamit a nagy lyukakban és sokáig piszkáltam is, azt hittem valami szennyeződés ragadt bele, de két hosszúkás vékony akármi volt. Akkor fel se tűnt a dolog, de ma a másik gyökér kezelt fogam, ami szintén nincs befejezve ugyanilyen volt. Sikerült kiszednek valamit, de határozottan nem a kajámba volt az a dolog. Kb. 1 cm hosszú vékony műanyagra hasonlító dolog. Ha tényleg az jött ki, akkor most szabad az út az arcüregembe? Mehet vele ennivaló, amikor eszek? Mennék fogorvoshoz, de nehéz ujjat találni...
2014. júl. 31. 16:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Marpedig muszaj lesz fogorvoshoz menni, mert tenyleg a gyokertomest sikerult kihuzni a foggyokerbol. Az arcureged fele felig-meddig nyitva az ut, csodalkoznek ha par napon belul nem gyulladna be atomra...
2014. júl. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!