Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi lehet az ínyemen?

Mi lehet az ínyemen?

Figyelt kérdés
Pár napja észrevettem,hogy mintha szúrna az állam és a szám közötti rész. Most mikor jobban megvizsgáltam észrevettem egy nagyon pici fehér foltot az ínyemen pont ott,ahol fáj. Erre pl. egyáltalán nem hasonlít. [link] Tényleg nagyon pici,mint például ezen a képen csak nekem az ínyemen. [link] Mi lehet ez?

2014. aug. 8. 14:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy afta, öblögess valamilyen fertőtlenítőszerrel, kb 1 hét alatt el kell múlnia, vagy felsértetted valamivel, Ha több hétig is ott lesz, vagy növekszik, akkor keress fel egy fogorvost.
2014. aug. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A betegség neve stomatitis aphtosa recidivans. Így be tudod írni a keresőbe, és utána tudsz olvasni.
2014. aug. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! És ettől lehet nagyobb bajom? Irtózom az ilyesmiktől (főleg a látványtól) éppen ezért figyelek is a higiéniára.
2014. aug. 8. 22:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem lesz nagyobb bajod, de kiújulásra hajlamos, ha afta.
2014. aug. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi
2014. aug. 9. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!