Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » S. O. S. Kijött az ajakherpesz...

S. O. S. Kijött az ajakherpeszem. Két napom van eltüntetni. Valakinek ötlet?

Figyelt kérdés

Sajnos, ha picit is legyengül a szervezetem, egyből kijön a számra a herpesz...Pénteken lenne egy fontos rendezvény, ahol jó lenne, ha már nem lenne a csúnya seb a számon.

Ha valaki tud valamilyen jó módszert, akár házi praktikát, azt szívesen fogadom!

Köszönöm előre is!

L


2014. aug. 13. 21:42
 1/5 anonim válasza:

ma csak nyomogasd, hogy holnapra jó nagy legyen


holnap vakard el nyomd ki a cuccot belőle és a felső réteget szedd is le...


holnap után szép lesz

2014. aug. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 gömbicica ***** válasza:

nyugodtan nevess ki és fujjolj, de egyszer olvastam olyat, hogy a régi öregek fülzsirt kentek rá, és müködött.

Nem tudom, még sose próbáltam, mert nem volt még ilyen bajom.

mit veszithetsz????? semmit.


fogkrém?

2014. aug. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hasonlóan vagyok a herpesszel.


Nem tudom a nyomát hogy kellene eltüntetni, mert nekem minden táskámban + az éjjeli szekrényemen is van Richtofit gél, ahogy érzem, hogy lüktet, bekenem, és fél óra múlva nyoma sincs.

2014. aug. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Az elvakarós-nyomkodós ötlet kicsit bizarr, meg amúgy fáj, de sajnos a szépségért szenvedni kell :D

A fogkrém jó, a pattanásra is! Éjszaka azzal kentem be.

A fülzsír. Na ez sem jutott volna eszembe! :D De ha nem lesz jobb estére, akkor nincs mit tenni.... :D

Itt olvastam, hogy van, aki a fogkrém-alapozó párosra esküszik. Éjjel fogkrém, nappal alapozó.


Köszi még egyszer!

Szép napot!

2014. aug. 14. 07:16
 5/5 A kérdező kommentje:

UI: nekem a Richtofit sajnos nem használ, inkább ront a helyzeten. Nem szárít (úgy tudom a herpesz kezelés alapja a kis puklik leszárítása). :/

De azért köszönöm! :3

2014. aug. 14. 07:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!