Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 14 évesen, Budapesten hol...

14 évesen, Budapesten hol csináltassak fogszabályzót?

Figyelt kérdés
Az ár ne legyen olyan nagyon orbitálisan magas, és azt szeretném, ha nem rontaná el. Felőlem magándoktor is lehet. Tud valaki ilyen fogászt ajánlani?

2014. aug. 19. 08:22
 1/7 SeinHime válasza:
Semmelweis klinika nagyon jó.
2014. aug. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Megnéztem a honlapját, és ott azt írja, hogy fogyatékos gyerekekkel foglalkoznak. Most csak azzal, vagy csak részben azzal?
2014. aug. 20. 10:51
 3/7 SeinHime válasza:
Biztosíthatlak, hogy nem vagyok fogyatékos, és a barátnőim sem azok :D Már pedig oda járunk, és ott csináltattuk a fogszabályzót. Igaz, rég volt már, de úgy vettek fel, hogy kértem beutalót a fogorvostól, és azt adtuk be a klinikán, megvizsgáltak aztán a többi jött magától.
2014. aug. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jó:) és milyen tapasztalataid voltak? Nem esett le a fogszabályzó? Mennyibe került?
2014. aug. 20. 18:00
 5/7 SeinHime válasza:
Szerintem korrekt, bár függ dokitól is. Sajnos az én eredeti dokim elment, az ő rezidense aki szintén kezelt pedig terhes lett, úgyhogy egy darabig kavarodás volt. Mostmár viszont minden rendben :) Az én fogszabályzóm 48000 volt alulra is és felülre is. Ennek az ára is függ a fogaidtól, de szerintem még dokitól is. Barátnőmnek csak felülre kellett, viszont ő kapott hídat is, így 70000 körüli összeget kellett kiperkálnia.
2014. aug. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Ha még érdekel a válasz. Én is a Semmelweisre járok fogszabályzásra. Most éjszakai fogszabályzóm van és hamarosan lesz állandó. Nagyon rendes ott mindenki. Ajánlani tudom.
2014. szept. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 2 és fél éve járok a SOTE klinikára, rögzített fogszabim van.Én is csak ajánlani tudom, nagyon modern környezet és nagyon tudják a dolgukat a dokik.Viszed a beutalót, bejelentkezel, beosztanak valakihez, akihez utána végig járni fogsz, ha szerencséd van.De szerintem mindegyikük profi, szóval akkor se aggódj, ha átkerülsz máshoz esetleg.Ja és a többségük nagyon jófej (fiatalokból áll nagyrészt a csapat és persze tanulók is vannak, hiszen oktatókórház)

Az elsõ vizitnél nem nagyon szoktak csinálni semmilyen beavatkozást, csak felmérik a fogaid állapotát, hogy eldönthessék, milyen készülékre lesz majd szükséged.Ezután kapsz egy kezelõlapot (kis papírkönyv benne vmi vonalkódos kártyával), amibe beírnak egy idôpontot.Havonta hívnak vissza, a kezelõlapot mindig vidd magaddal, mivel a recepción azzal tudsz becsekkolni.Nekem másfél év után rakták föl a fogszabit, de ez változó, lehet hogy te hamarabb kapod majd.

Még annyi, hogy a viziteknél valószínûleg hiányozni fogsz az iskolából, mivel a klinika délelõtt üzemel, kb.délig, szóval majd az elsõ alkalommal mindenképp délelõtt vagy reggel menjetek.

2014. okt. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!