Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szerintetek lehet, hogy ez...

Szerintetek lehet, hogy ez fogászati probléma?

Figyelt kérdés

Szóval minden úgy kezdődött, hogy valószínűleg víztől kicsit begyulladt a jobb fülem, folyamatosan be volt dugulva és ezzel egy időben az jobb oldala is folyamatosan el volt zsibbadva. Voltam fül-orr-gégészeten, csináltak röntgent, de nem találtak semmit, füllcseppet kaptam,, amit használtam is, és ez a probléma jobb is lett. (Ez volt kb. 2 hete). Azóta a fülem nincs bedugulva, viszont az arcom néha még elzsibbad.


Viszont 1. hete megfáztam, azóta folyik az orrom, köhögök kicsit, az orromnál sokszor érzek szorító érzést, és gyakran fáj a fejem a bal oldalon.


Szintén egy hete figyeltem meg, mikor megfáztam, hogy azóta néha néha megfájdul a fogam. Általában csak 1-1 pillanatra, és nem olyan elviselhetetlenül fáj. Amúgy nem tudom meg mondani, hogy melyik fogam fáj, mindig másik. De ugyanígy fáj a nyirokcsomóimnál, és a fülem is 1-1 pillanatra.


Szerintetek ez lehet fog probléma? Vagy micsoda?


2014. aug. 22. 19:26
 1/5 A kérdező kommentje:

Ja mióta megfáztam 'természetesen' a torkom is fáj.

Említettem, hogy azóta nagyon sokat fáj a fejem, a legtöbbször a bal oldalonm de néha máshol is.

2014. aug. 22. 19:31
 2/5 anonim ***** válasza:
Azt tudod, hogy felül vagy alul szokott fájni? Vagy az is össze-vissza?
2014. aug. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem egy jobb alsó fogamtól fájt a fülem, a torkom és a fejem is. Mióta kihúzták, nem fáj. Szóval szerintem lehet.
2014. aug. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

2-es, az is összevissza.:S De nem olyan gyakran, a fejem sokkal többször fáj.


Háááát nem tudom, lehet hogy meglátogatok egy fogdokit. :D

2014. aug. 23. 16:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg arcüreggyulladásod van. Az egy oldali fejfájás és a megfázás erre utal. Gyakran kisugárzik a fájdalom a fogra is (vagy akár a fülre). Persze az is lehet hogy fogászati góc okozza az egész problémát, ugyanis a hosszú gyökerű fogak sokszor összenőnek az arcüreget elzáró csonttal. Így a fogorvosra és a fül-orr-gégészre is szükség van, hogy megállapítsák a gyulladás helyét, illetve kezeljék.
2014. aug. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!