Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi lehet ez? Kezdek aggodni...

Mi lehet ez? Kezdek aggodni (lent)

Figyelt kérdés
Már kb. 1 hete (lehet valamivel tobb) elkezdett az elso fogaimnal az inyem verezni ... olyan mintha gennyezne is vagy valami olyan.. faj is.. es meg megmosni se tudom rendesen mert nagyon erzekeny es rogton elkezd verezni ami nem kellemes... Irtozom a mindenfele kulonleges keszitmenyektol meg fogkremektol az ilyen dolgokra.. probaltam vodkaval obliteni.. de az termeszetesen nem segitett.. most meg kaptam egy tanacsot hogy kamilla teaval oblitsek.. valami tanacsot nemtudnatok adni ? elegge aggodom.. es irtozom a fogorvostol.. 17/L
2014. aug. 24. 02:58
 1/4 anonim válasza:
0%
Ismerős helyzet... a különbség annyi hogy én nem vagyok alkoholista... Szerintem ez most nagyon rossz lehet neked. Mindenképpen csinálj valamit! Oké? És legalább most tedd le a Vodkát! Próbálj meg nem gondolni rá! Akkor könnyebb lesz, higgy nekem! Oké? Hiszel nekem? Remélem igen! Minden jót! Jóéjt az egész familiádnak!
2014. aug. 24. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az jobb lesz ha kiperegnek a fogaid? Akkor majd tőled irtóznak. Irány a fogorvos!
2014. aug. 24. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Menj el a fogorvoshoz, kell egy fogröntgen, hogy a fogaddal van-e baj, vagy az ínyed gyulladt csak be. Ínygyulladást fogorvos beecseteli, esetleg fogköveket is le kell szedni, Vegyél puha fogkefét, van Paradontax, vagy Meridol fogkefe, ami nem sérti a fájó ínyt, és Meridol fogkrém csökkenti az ínygyulladást, öblögess Phlogosollal, de a sós víz is jó a gyulladt ínyre.
2014. aug. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Első: hol írta azt hogy alkoholista lenne? Csak vodkával öblögetett, ami egyébként tényleg fertőtlenít, de messze nem olyan hatásos mint a rendes szájvizek.

Paradontax, phlogosol, meridol, corsodyl, listerine, fogselyem (!) - ezeket én is bátran ajánlom és a curasept is jó (gyógyszertárban kapni, van belőle fogkrém és szájvíz is). Egy dolog hogy irtózol a készítményektől, de minden csak a megfelelő mértéktől és használattól függ. Túl nagy mennyiségben bármi káros lehet (még az ivóvíz is, mert a vese károsodhat tőle), de ott van például a cocain is, amit a mai napig felhasználnak a gyógyászatban mint érzéstelenítő szer.

Fogorvos: ez általában úgy van, hogy amikor már a elviselhetetlen a fájdalom, akkor megszűnik a tőle való félelem. De nem érdemes ezt kivárni: a fogorvos nem tud akkora fájdalmat okozni, mint amennyire egy rossz fog.

2014. aug. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!