Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Olyan nagy lyuk van a fogamon,...

Olyan nagy lyuk van a fogamon, hogy a lyuk közepén látszik az íny. Azonban nem fáj. Ezt kihúzzák vagy csak betömik?

Figyelt kérdés
2014. aug. 25. 09:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Mindenképpen a fog megtartására törekszik a lelkiismeretes fogorvos, de a felmérés alapján dől el, hogy az üreg kitisztítása után nem vékonyodik-e el olyan mértékben, hogy az már a stabilitását alapvetően befolyásolná-e (metszőfognál). Ennek alapján dönt a tömés vagy húzás mellett. Rágófognál ilyenkor a gyökérkezelés is felmerülhet.
2014. aug. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hátsó fog?
2014. aug. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha nem lehet betömni, menj a szájsebészetre
2014. aug. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kéne róla röntgen
2014. aug. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Egyébként bal alsó 6-os.. Ha mosolygok nem látszik, de engem zavar.. :-/

2014. aug. 25. 09:39
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem azért kell megcsináltatni mert zavar vagy látszik :)

Menj el dokihoz és kiderül. Ahogy írták, amennyiben lehet meg fogja menteni a doki a fogad.

2014. aug. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi :-)
2014. aug. 25. 09:45
 8/8 *Victorique* ***** válasza:
Attól függ. Ha sztk dokihoz mész, azok szeretnek húzni. Vagy keresel egy másikat, vagy magándoki, szerintem, ha nem fáj, akkor menthető. Nekem is volt hasonló, gyökérkezeléssel kilátásban, aztán a végén csak tömni kellett, pont azért, mert nem fájt. Azóta is lekopogom...
2014. aug. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!