Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Az normális, hogy nem kaptam...

Az normális, hogy nem kaptam gyűrűt a hátsó fogamra?

Figyelt kérdés

Fogszabályzónál. Csak egy ilyen kis reteszszerűség van, de az sem a leghátsón, hanem előtte. Az utolsó fogaimon nincs is semmi.


Akár hány kérdést elolvastam itt, videót megnéztem neten, mindenhol volt. Meg az utolsóra miért nem kaptam kis tappancsot?



2014. aug. 26. 20:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem is az utolsó előttin van a gyűrű, utolsóra nem szokták rakni úgy tudom. De hallottam olyat is, hogy valakinek gyűrű se kell - ez esetben akkor neked se.
2014. aug. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi!

És azt nem tudod véletlenül, hogy mi az oka, hogy kell, nem kell?

Szeretném nagyjából megérteni a folyamatot :D

2014. aug. 26. 20:35
 3/7 anonim ***** válasza:
Valószínű az orvos jobban ért hozzá, és tudja mit miért csinált, mint mi itt névtelen válaszolók.
2014. aug. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs.:'D De amúgy igen, az orvos tudja, az a lényeg.:)
2014. aug. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem is csak 1 gyűrűm van, a többi 3 fogon tubus van.

A gyűrű stabilabb, de a tubus modernebb, könnyebb tisztítani. Meg ha kell esetleg fogívtágító vagy távtartó, harapásemelő, akkor azt a gyűrűre pikk-pakk fel lehet rögzíteni, mert van a belső oldalán is kis kampó. Neked ilyenekre valószínűleg nem lesz szükséged.

2014. aug. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Mi az a tubus? Nekem egy kis zár- vagy reteszszerű van a végén. Nem mertem hozzányúlni, de olyasmi, mint az ajtókon egy tolózár. Gondolom ezzel van a kis drót rögzítve.

2014. aug. 27. 05:59
 7/7 A kérdező kommentje:
Ja meg annyi, hogy csak egyet kaptam felülre, alulra nincs, ha esetleg ez számít.
2014. aug. 27. 06:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!