Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Egészséges fog kihúzása...

Egészséges fog kihúzása mennyire fáj?

Figyelt kérdés
Fogszabályzóm van,és ez miatt kell kihúzni egy fogat,hogy fel tudják rakni alulra is.:/ teljesen egészséges fog,de sajnos kell a hely. Nagyon félek a fogorvosoktól,sőt,bármilyen fogorvosi beavatkozástól is rettegek.Ezért szeretném kérni a véleményeteket,hogy nektek milyen volt,mennyire fájt..érzéstelenítő elzsibbasztotta e..stb. Előre is köszi. :) 15/L
2014. aug. 30. 21:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is húztak fogat fogszabi miatt, egyáltalán nem fáj, én észre sem vettem mikor kihúzta. Kb. fél perc se volt! :)
2014. aug. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Maga a húzás nem fájt.Kaptam egy érzéstelenítőt (kb szúnyogcsípést éreztem), és onnantól semmit nem éreztem.Amikor elmúlt az érzéstelenítő hatása, utána még pár óráig fájdogált (1-10 skálán olyan 6-os),de vettem be fájdalomcsillapítót, és az elég szépen lehúzta a fájdalmat.


Szóval ne félj, és ha kimegy az érzéstelenítő, és érzed hogy fáj, akkor vegyél be fájdalomcsillapítót ha van..De ha anélkül is kibírod akk nem kötelező :D

2014. aug. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat!:)
2014. aug. 30. 22:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is fogszabályzó miatt húztak.:) Tényleg nem fáj az érzéstelenítő miatt, annyiban volt számomra kellemetlen, hogy mivel csontfogról van szó, eléggé meg kellett rángatni, hogy kijöjjön.. Ez nem túl jó érzés de amúgy nem fáj ez sem.:D Szóval ne aggódj.:) Utána kicsit majd fájhat, de 1-2 nap alatt elmúlik.
2014. aug. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem meg ráadásul gyulladt fogat húztak, és az se fájt, csak ijesztő ahogy recseg.

Utána fájhat, de arra jó a Cataflam.

2014. szept. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!