Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Van alternatíva?

Van alternatíva?

Figyelt kérdés

Tudtok valami olyan dolgot mondani amivel el nyomhatom a szám bűzét (vagy akár el is tünteni) és nem a hagyományos fogkrém met a többi boltban kapható dolgok?

Úgy halottam hogy a petrezsejem rágása elnyomja.

Nem szeretném részletezni hogy miért érdekel.



2014. aug. 31. 17:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Erős rágó, cukorka. Van olyan szájvíz, ami erre van kifejlesztve, Meridol a neve. A petrezselyem sokkal kevésbé lesz hatásos, mint egy sima rágó. És persze el kell menni először fogászatra, aztán lehet még különböző bélbetegségektől is, a háziorvos adhat beutalót ahol különböző vizsgálatokkal ki lehet deríteni mi az ok.
2014. aug. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Fogorvos! Le kell szedni a fogkövet, betömni a lyukakat. Vagy ha a gyomrodból jön, akkor háziorvos elküld ahova kell. De elnyomni fölösleges, a rágó szaga ugyanolyan zavaró.
2014. aug. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Az állapotával semmi gond (:

Csak büdös mert ..... jó úgysem tudjátok ki vagyok szóval miért ne mondanám el.

10 éve nem mostam fogat mert 6 éve skoromtól amikor nagyon rám akarták eröltetni azóta van egy beidegződésem akár a polcon meglátom a fogkrémet vagy bármi mást ami mentolos vagy a fog ápolással kapcsolatos elkezdek öklendezni meg épp hogy nem hányni...

Na tessék lehet lenézni meg Undorítónak tartani...

2014. aug. 31. 18:40
 4/8 anonim ***** válasza:
Kérdező, nem amiatt büdös, hogy nem mosod, hanem mert emiatt tönkrementek a fogaid; de ha szerencséd van lehet hogy csak fogkő. Ha a fogorvosnál is öklendezel keress olyat aki altatásban megcsinálja. Ha most nem mész el, előbb-utóbb muszáj lesz, ha az egyik fájni kezd.
2014. aug. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mondom hogy semmi baja.. Már voltam és tömték meg stb most jobb mint új korában. De akkor nincs semmi alternatíva?
2014. aug. 31. 19:48
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem, erre nincs megoldás. Pszichológus, pszichiáter le tud beszélni erről a szokásodról.
2014. aug. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor lehet hogy a gyomrod felől jön, emésztési problémák, kezdődő reflux miatt.
2014. aug. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Próbált az ujjadra tenni a fogkrémet vagy a fogport, lehet az nem irritál annyira mint a fogkefe. Zsályateával való öblögetés is jó lehet. De ha szeretnél megszabadulni ettől a beidegződésedtől szerintem keress valami alternatív terápiát: homeopátia, kineziológia stbb.. Biztos, hogy gyógyítható.
2014. szept. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!