Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért fájnak ennyire a fogaim?

Miért fájnak ennyire a fogaim?

Figyelt kérdés

2 napja az állkapcsom bal oldalán lévő fogak nagy része borzasztóan fáj. Evéskor vettem észre először. Az alsó fogaktól kezdve a felsőkig az összes fogam - az állkapcsom bal oldalán - egyszerre fájdul meg(néha csak 1-1 fogam fáj). Ég az egész arcom, lever a víz, mintha lázas lennék. Nem rég jelentkezett evésnél, hogy az egyik fogam érzékeny lett a nyomásra. A fogfájást ideiglenesen meg tudom állítani, hogy ha hideg vízzel kiöblìtem a szám, de 5 perc múlva ismét jelentkezik.


Ez mitől lehet, és mit tehetek ellene? 16/F



2014. szept. 8. 21:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert rosszak a fogaid . Irány a fogorvos !
2014. szept. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem lehet hogy a bölcsességfogam nő? Afogaim már régen rosszak, csak eddig nem volt velük baj. :|
2014. szept. 8. 21:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet pl. huzatot kaptak -
2014. szept. 9. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Irány a fogorvos !
2014. szept. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi az hogy régen rosszak de nem volt velük baj??? Ez eléggé ellent mond egymásnak!


Menj el fogorvoshoz. Nagyon, ismétlem NAGYON meg fogod bánni ha nem mész el időben. És ez most kicsit saját tapasztalat is, azt hiszem sokan tudnánk mesélni arról mennyire megbántuk, hogy nem mentünk el időben...

Minél később mész annál drágább, kellemetlenebb, nehezebb megcsinálni.


Szóval irány a fogorvos minél hamarabb.



(amúgy leírás alapján lehet, hogy csak egy foggal van gond de annak a fájdalma sugárzik szét és azt érzed)

2014. okt. 5. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!