Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nem vagyok fiatal (50-60...

Nem vagyok fiatal (50-60 közt) a bal alsó 1,2 és jobb alsó 1-2 mozog, de nem fáj. Elképzelhető, hogy a mozgó fogaim miatt fájnak a lábaim szinte folyamatosan? Emlékezetem szerint amikor stabilak voltak a fogaim, akkor a lábaim sem fájtak.

Figyelt kérdés
2014. febr. 6. 11:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg az ínyed húzódik vissza, ínysorvadásod lehet, azért mozognak a fogaid.A lábad fájdalma lehet éppen ízületi gond is, de lehet mástól is. Menj fogorvoshoz és reumatológushoz. Ebben a korban már jöhet bármilyen elváltozás az ember testében.
2014. febr. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mióta mozognak?

Legjobb lenne szakembernek megmutatni

Valószínűleg a fogkövet le kéne vetetni

2014. febr. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi két választ!A fogkő eltávolításának az eredménye lett a fogaim mozgása.Már voltam orvosoknál ez ügyben ,a reumatológus és az ortopédus csak az ismert szöveget fújta vagyis "ez a korral jár".A fogínysorvadásom visszafordíthatatlanul megvan. De az alapkérdésre szeretnék választ kapni:lehetséges ,hogy az izületeimre húzódott a fogaim mozgása? Gondolom ezt azért,mert úgy hallottam ,hogy a talpon vannak akupunktúrás pontok amik esetleg kapcsolatban lehetnek a fogaimmal.plusz egy megjegyzés:három nap múlva huzatom ki a fogaimat !
2014. febr. 7. 07:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!