Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bal also felsö 4 es fogamat...

Bal also felsö 4 es fogamat kell kivenni sajnos fogszabályzás miatt. Vlkinek tapasztalata? Fáj?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy még régebben ki kellett venni jobb oldalrol sajnos az also 4 esem szintén helyhiány miatt, most kell balrol mindkettöt kivenni (tehát also, felsö).. Éreztem, amikor gyakorlatilag "kitörte" a fogamat az állakpcsombol.. nagyon maradando élmény maradt.. Remélem ez a fogorvos jobb lesz, mert egyszerre szeretnék tulesni rajta..nyikván az zsibbasztot, a másik is adott, de mindent éreztem.. :(

2014. szept. 10. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem fogod érezni, amennyiben jól adja be az érzéstelenítőt, és ott zsibbadsz le rendesen, ahol majd dolgozik. Igen, KUUURVA szar, amikor húzzák, és mindig fosok, hiába tudom, hogy nem fog fájni... :) De ha gyenge a fogad, akkor törik, ez van. Elkerülhetetlen.
2014. szept. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A foggyökér az állcsonthoz van nőve, máskülönben nem lehetne vele rágni, ezért aztán húzáskor valójában nem húzzák, hanem kitörik. Sajnos másképp nem megy, azt a recsegést el kell viselni, vigasztalódj azzal, hogy legalább nem fáj, és ha muszáj, akkor muszáj.
2014. szept. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 zsozsi222 válasza:
nekem pont tegnap húzta ki a fogamat a fogorvos, és 2 helyen is beadott egy érzéstelenítőt (ami egyébként nem fáj) úgyhogy nem fájt csak egy kis nyomást éreztem.
2014. szept. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hálisten hétfön már tulestem rajta :) na nekem sem fájt az injekcio sem mondhatni nagyon ügyes volt a doki :) már igy 2 nap elteltével látom, hogy alaul mennyire huzodik össze, felül még elég nagy és mély a rés..de majd kivárom, csak rossz igy egy oldalon rágni..
2014. szept. 17. 22:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt meghiszem, én is utálom, ha ott tömnek, vagy húznak... :D
2014. szept. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!