Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Melyik klinikát ajánlanátok...

Melyik klinikát ajánlanátok foghúzás esetén? Gyökérkezelt, tömött fog, sajnos le a gyökérig kettétörött. Ki kell húzni. Melyik fogászati centrumban a legkíméletesebbek foghúzásban? Esetleg Budapest Dental?

Figyelt kérdés

2014. aug. 15. 12:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ide járok:

[link]

Úgy tudom, hogy van egy szájsebészük is, de most szabin van. Én őket ajánlanám...

Sajna nekem is volt olyan fogam, amit vésni kellett, s az SZTK-ban hát nem úgy bántak velem, ahogy kellett volna...utána kezdem el ide járni. Nem bántam meg...

Sajna nekem is most letört egy fogam, de a nyári szabi miatt, csak 2-3 hét múlva tudok menni.

Remélem tudtam segíteni :)! Kitartást!!!!

2014. aug. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Stomatológiai Intézet
2014. aug. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én szájsebészetre mennék vele

Biztos ami biztos (mert lehet beletörik húzás közben)

2014. aug. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kedves Első!


Mit jelent a vésés? Azt mikor kell?

Ne haragudj az ostobának tűnő kérdésért, de 10 évvel ezelőtt kellett utoljára fogat húzatnom, akkor is törött fog volt (csak a külső oldal maradt meg), szájsebészeten kivették, de nem emlékszem vésésre.

Megnéztem a honlapot, árakról nem írnak. Esetleg valami támpontot tudnál adni?


Köszönöm

2014. aug. 15. 12:58
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Vésni akkor kellett, amikor a doki foghúzás közben beletörte a fogat. Mindez SZTK-ba történt :(... A vésést a szájsebészeten csinálták. Én is azt javasolnám h. vagy szájsebész v. magán.

Árakat nem tudok, mert ez esetfüggő. Ha felhívod biztos tudnak segíteni.

Ha tudok még segíteni vmiben írj nyugodtan.

2014. aug. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 annakr válasza:
Ha foghuzas, akar egyszeru akar muteti kizarolag DR. Nadaskay Fruzsina az Etele Dentalban. Nekem mind a 4 bolcsesse fogamat ki kellett huzni es sajna ebbol 2 muteti volt, de komolyan mondom ha nem elem meg nem hiszem el. Semmit nem ereztem, minden elmondott elotte, utana, mit szabad ennem, miket nem. Szoval tenyleg megvaltoztattja a gyerekkori elmenyeket. Csak ajanlani tudom mindenkinek, ha foghuzasra kerul sor.
2014. nov. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!