Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogorvos mit csinál, a ketté...

Fogorvos mit csinál, a ketté tört foggal?

Figyelt kérdés
felül, hátul ról a 2. ketté tört a multkor, és most le is tört az eggyik oldala, fog orvoshoz mennék, mit csinálna vele?

2014. szept. 13. 16:22
 1/6 anonim válasza:
Kihuzza az egyik darabnál fogva gyökérrel együtt ha nem mey ,akkor ki kell müteni.
2014. szept. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
a műtéti rész, mivel jár? :o
2014. szept. 13. 16:30
 3/6 A kérdező kommentje:
meg, nem is tudom, merjek el menni, mert nem fáj attól.. de elég zavaro..
2014. szept. 13. 16:31
 4/6 anonim ***** válasza:
Nyilván menj el, ez így nem jó. Valószínűleg ki tudja szedni, ha nem, szájsebészet, s túl leszel rajta. Ez azért nem hangzik valami trükkös műtétnek akkor sem, ha arra kerül a sor. Csak szakember kezében legyél, akkor nem lesz baj.
2014. szept. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm
2014. szept. 13. 16:35
 6/6 anonim válasza:

Én mindig is rettegtem a fogorvostól. Már akkor remegtem amikor a nevemet szólították a rendelőben.


Nem rég ki kellett húzatni az egyik bölcsességfogamat. Nem életbe vágó volt, de már körülbelül havonta begyulladt és elég kellemetlen volt. Elmentem egy magánrendelésre és első körben röntgent csináltak és gyógyszereket írtak fel (épp akkor is be volt gyulladva). Egy héttel később érzéstelenítő injekciózás után kihúzta 2 pillanat alatt.


Szerintem egy törött, "sima" fogat nagyon gyorsan kihúz.

2014. szept. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!