Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ezeket az íny alá tört fogakat...

Ezeket az íny alá tört fogakat simán kitudja szedni egy fogorvos? Vagy szájsebészetet igényel?

Figyelt kérdés

Van 3 fogam amik már évekkel ezelőtt letörtek, én nem foglalkoztam velük, de tudom hogy ezek gócot jelentenek és ki kell húzatnom. Sokszor jártam már szájsebészeten ahol életem legrosszabb perceit töltöttem, és halálosan félek bármilyen foghúzástól ( tudom hogy senkinek nemfáj,engem leszámítva:)) Alapból elég rossz fogaim vannak, itt a képem róluk bekarikázva, nem tűnnek hatalmasnak..sőt mintha csakúgy felszívódtak volna. Ezeket kitudja szedni a sima fogorvosom? 26/F


[link]


2014. ápr. 7. 14:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Külföldön dolgoztam, mikor letört a fogam fele. Fogászatra nem volt érvényes a biztosításom, így várnom kellett. Mire hazajöttem, már csak egy nagyon kicsi, vékonyka oldala maradt meg a fogamnak. Én is paráztam, hogy ki tudja-e venni az orvos, mert azt gondoltam, nem tudja megfogni, vagy ha mégis, letörik. Erre nevetett egyet és úgy kihúzta, hogy konkrétan észre sem vettem. Úgyhogy ne aggódj, megoldják.


(Bezzeg egy korábbi húzás meg fájt, mint a sz.r. :)

2014. ápr. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezek kilátszódnak még az ínyből? Vagy benőtte őket?
2014. ápr. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!