Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Állkapocs ízületi gyulladás...

Állkapocs ízületi gyulladás SEGÍTSÉG. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Egy hete tart... Először csak azt hittem,hogy a fogammal van problema,bementem az ügyeletes fogaszatra (8. Kerületi Szentkirályi utca)... Akkor nem tudtak velem mit kezdeni,bölcsességfogra fogták... Másnap visszamentem,még mindig elviselhetetlen fájdalmakkal,mikor kiderult,hogy az állkapcsommal van baj,és atkuldtek egy másik helyre.


Ott adtak időpontot jövő hétre,és annyi tanácsot, hogy szedjek Cataflamot...


Ma már 4-et bevettem,de olyan szinten fáj,hogy potyognak a könnyeim... Az ínyem, a csontok,a fülem, halantekom... Meg persze kattog is.


Kérlek ajánljátok nekem valami ugyes szájsebészt,vagy valami tippet adjatok,mert nem bírom tovább :'(


Köszönöm!



2014. szept. 19. 01:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Jaj, te szegény! :( Próbáld meg borogatni, és szedj valami gyulladáscsökkentőt! A fájdalomcsillapító magában nem segít!
2014. szept. 19. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Tudom, hogy 5 éve volt és kevés az esély a válaszra...de ha még emlékszel, leírnád, hogy mi lett a vége? Ugyanígy érzek és ugyanígy meg vagyok ijedve :'(
2019. szept. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Bocsánat, hogy csak most válaszolok :) Sajnos a vége harapásemelő sín lett, amit 2022-re kezdhettem el hordani, úgyhogy jó sok évet szenvedtem feleslegesen.

Veled mi lett?

2022. ápr. 2. 00:32
 4/4 anonim válasza:

Én is èvekig szenvedtem,majd kaptam harapàsemelő sínt,pàr évig jó volt aztán romlott,mert rontott rajta a sín.

Nekem végül teljes harapás beállítás kell,és az izület se volt jó helyen.

Ha érdekel mi segített szívesen válaszolok.

2022. máj. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!