Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Okozhat gyulladás haj/szőrhull...

Okozhat gyulladás haj/szőrhullást?

Figyelt kérdés

Voltam vérvételen, ott csak pár érték tér el, az is csak 1 max 2%-kal.

VOltam fogorvosnál, ő viszont talált egy gyulladást, ami azért fura, mert nem fájt, se semmi. Rossz fogam nincs, megnézte. Most a gyulladással csinált valamit (párszor betömte, majd hasonlók, nem tudom mit), és azt mondta, hogy meg fog szűnni a gyulladás.


Én viszont a hajhullás miatt aggódok, vagy szőrhullás. Ha picit meghúzom a hajam (téll nem erősen csak nagyon picit), szinte mindig a kezemben marad 1-2-3 szál.

Ez meg fog szűnni? Most viszem vissza a leletet az orvoshoz, nem tudom mit ír fel, ha felír valamit.


Mi a véleményetek?


20/F



2014. szept. 24. 11:29
 1/3 A kérdező kommentje:
Most hogy ezt a gyulladást kiiktattam, meg fog szűnni a hullás?
2014. szept. 24. 11:32
 2/3 A kérdező kommentje:
(nemiszervnél is ha picit meghúzom, akkor is a kezembe marad 1-2)
2014. szept. 24. 11:34
 3/3 anonim válasza:

Szia.

Gyulladásnál normális. Mikor nekem begyulladt a fogam, és bedagadt a fél fejem, nekem is hullott a hajam is, meg minden. De nekem még a gyulladás elmúlta után is hullott sokáig, én Revalidot szedtem rá, és bevált.

Nekem sem fájt soha a fogam, csak közölték velem, hogy rossz fogam van, én meg csak néztem.

2014. szept. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!