Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 16 éves vagyok és van 2 görbe...

16 éves vagyok és van 2 görbe fogam, ami engem eléggé zavar, de viszont a körülöttem lévők azt mondják, h hülyeség és nem is szembetűnő, csak bebeszélem magamnak. Hordjam a fogszabályzóm?

Figyelt kérdés
Már régen gondolkoztam a szabályozón és most rávettem magam, h hordjam is, de NAGYON aggódom, h mit fognak majd szólni az oszt.társaim meg mások és nagyon sokat rágódom ezen, h esetleg beszólnak meg stb
2008. aug. 10. 20:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Manapság már nem ciki a fogszabályozó, még akár 30 évesen sem! A ferdén egymásra nótt fogak több bajt okozhatnak később!
2008. aug. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%

Szia!

Szerintem hord, mindenképpen.

Én a kislányomat vittem fogszabályzásra (még csak 9 éves) de tudom, hogy nagyon fontos. Később sok múlhat a megjelenésen aminek a szép mosoly fontos része.

Félre ne érts, az nem számít, hogy valaki alacsony, telt, vörös vagy fekete. De ha választani kell, mindenki a szép mosolyú bemondónőt, légiutaskísérőt vagy recepiós választja munkatársnak. Nem tudom a kislányom mi akar majd lenni. De nehogy már ez legyen az akadály. :)


Biztosan nehéz lesz neked. És nem kizárt, hogy beszólnak.

De nekem van barátnőm aki felnőttként (26 évesen) hordott fogszabályozót. Még be is pasizott az idő alatt. Úgyhogy... nem mindenkit zavar. :)Az egyik kollégám kislánya (13 éves) úgy hordja mint valami testékszert.

Nem hajlandó cikinek látni. Különlegesnek látja ami másnak nincs. :)))

2008. aug. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Bocs ezt úgy érted,hogy már van fogszabályzód de eddig nem hordtad? Akkor mielőtt feltennéd menj el ismét fogorvoshoz és nézesd meg jó e egyáltalán. Ez nem olyan mind a régen hordott napszemüveg, hogy kicsit kiment a divatból de a célnak tökéletesen megfelel. több kár okozhat mint hasznot.

Egyébként pedig nem ciki a fogszabályzó. Nekem 23 évesen volt.

2008. aug. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a tanácsokat:)am kicsit elirtam,még nincs nekem,csak már "útban" van:)
2008. aug. 10. 22:23
 5/8 anonim ***** válasza:
8%
Ennyi idős korban márcsak rögzített fogszabályozót kaphatsz, kivehetőt nem.
2008. aug. 11. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Én is féltem a fogszabályzótól ezért nekem éjszakai lett. Hát jól megszívtam:( Már 5 éve hordom. Teljesen megbántam, hogy nem ragasztottat csináltattam. Már rég levették volna.
2008. aug. 11. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

"Ennyi idős korban márcsak rögzített fogszabályozót kaphatsz, kivehetőt nem."


18 éves vagyok és most kaptam kivehetőt.

2008. aug. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
hordd! szerintem egyáltalán nem ciki.. lányoknál aranyos, a fogszabis fiúk meg tetszenek :) és még a fogaid is szépek lesznek :D
2010. júl. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!