Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Huztak mar ki valakinek...

Huztak mar ki valakinek kozuletek olyan fogat ami gyokerkezelve volt? Es ha igen mennyire volt fajdalmas?

Figyelt kérdés
Ma megyek fogorvoshoz mivel szinte egesz ejjel fajt a gyokerkezelt fogam . Kb 5 honapja volt gyokerkezelve azota nagyon erzekeny, nem is ragok rajta végképp mégis nem telik el ugy eg yhonap hogy ne fajna napokig. Eddig azert nem mentem mert legutobb nagyon megszenvedtem épp ezert is megyek ma masik fogorvoshoz de nagyon gondolkodom azon hogy kihuzassam mert le lenne a gond es nem is latszodna mivel hatul van

2014. okt. 6. 13:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Egy jól gyökérkezelt fog nem fájhat. Akkor valami más van ott, kis ciszta, gyökérhártya gyulladás vagy ilyesmi. Lehet, hogy húzás nélkül is kikezelhető. Gyógyulást!
2014. okt. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Szia!

Előbb szerintem a gyulladást fogja kezelni a doki. Csak legleglegvégső esetben húznak.

2014. okt. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyott még benne gyökeret, elvileg azt fogja kiszedni... De ha SZTK-s inkább menj el más fogorvoshoz...
2014. okt. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ez a doki magánorvos.. sokan dicserik ezert merek elmenni hozza mert amugy még halogatnám csakhat az elmult ejszaka után.. hát muszaj lesz elmennem.. fuu remelem hamar tulleszek rajta.. az a durva hogy az egesz allkapcsom is faj tole sot meg a fejem is a szemem de csak azon az oldalon .. kegyetlen
2014. okt. 6. 14:02
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem húztak már, de az nem volt gyulladt, egyáltalán nem fájt a húzás, ha neked ennyire fáj, akkor be van gyulladva és nem fogják kihúzni, előtte Dalacint kell szedned.
2014. okt. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
kihuzta a doki .. es meg mindig verzik.. nem nagyon csak kicsit .. jo lenne tudni mikor allhat el, enni nem is merek még pedig fel 7 kor jottem ki tole ..
2014. okt. 6. 20:39
 7/10 anonim ***** válasza:
Felső fog volt?
2014. okt. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
also fog jobb oldali 5-ös
2014. okt. 10. 11:03
 9/10 anonim ***** válasza:
És fájt a húzás?
2014. okt. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem fajt mivel befujta eloszor zsibbaszto sprayel aztan még injekciot is adott vartunk 5 percet es mar neki is kezdett.. nem ereztem semmit.. csak h matat a szamban :)
2014. okt. 24. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!