Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Holnap rakják fel a fogszabim....

Holnap rakják fel a fogszabim. Kicsit félek. Tippek? Tanácsok?

Figyelt kérdés
Jöhet mindenféle:vélemény,felrakás előtt mit érdemes csinálni,mit egyek,mit ne,tisztítás,fájdalom stb. Egyébként olyan fogszabályzóm lesz amin nem lesz szí es gumi mert más fajta

2014. okt. 13. 19:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem meg csütörtökön! :) majd esetleg értekezhetünk a tapasztalotokrol, ha van kedved megirni! :)
2014. okt. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Oké :)
2014. okt. 13. 20:20
 3/8 anonim ***** válasza:
Amugy nekem a szeparálo gumik eléggé fájtak, igy két hét után pontosan azt tudom mondani, hogy már egyáltalán nem fáj... de amugy nem nagyon birtam enni...még nem is estek ki! te azt hogy vészelted át? 1. vtam :)
2014. okt. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nekem nem tettek fel szeparáló gumit mert van hely van a fogaim között hátul és odafér a fogszabinak az a cucca
2014. okt. 14. 07:11
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! mi a helyzet? feltették a fogszabidat? mizujs?
2014. okt. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Aha feltették.furcsa érzés de nem fáj.a felhelyezés kb.35 perc volta és egyáltalán nem fájt.rágni nem nagyon tudok és számíts râ hogy nem fogod tudni a két fogsorod összezárni,de később majd rájössz,hogy hogyan kell.ha nem adnak viaszt,akkor kérj mert az egy jó dolog ha valahol szúr.annyira örülök,mert érzem hogy húz és alakul a mosolyom.
2014. okt. 14. 18:20
 7/8 anonim ***** válasza:
Na szuper :) hát én amugy sem fogok összeharapni, vagyis nem lesz megengedve, mert a jobb 3-asom keresztbe harap az alsoval és muszáj, hogy "átbillentésk" majd igy nem tudom pár milliméternyi résre összezárni a fogaimat.. :(
2014. okt. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Sziasztok! Nekem is holnap (csütörtökön) rakják fel és féltem egy kicsit, hogy vajon fájni fog-e de örülök, hogy írtad, hogy nem fájt! =)
2014. okt. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!