Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gyors válaszokat várnék! Ha...

Gyors válaszokat várnék! Ha ma felrakják a fogszabályzóm, akkor húznak is rajta?

Figyelt kérdés
Ma lesz, hogy felrakják a fogszabályzómat, és van ez az oldalsó metszőfog, ami nekem rettenetes módon hátul van, olyan mintha nem is lenne a helyén semmi. Tehát, arra lennék kíváncsi hogy az első alkalommal azt helyrehúzzák? Elnézéseteket kérem ha értelmetlen a kérdés vagy tudnom kéne, de nem vagyok jártas ebben a témában :) a normális válaszokat előre is köszönöm :))

2014. okt. 16. 12:53
 1/1 anonim válasza:

Nos húzni csak éjjeli fogszabin lehet, és azt általában mikor elkészítik a fogorvos ott helyben kicsit rád szablya meg ilyenek.


Ha ilyen "éjjel nappalit" kapsz akkor azt nem lehet húzni pontosan nem tudom hogy működik de az alap, hogy a fogadra ragasztanak "tappancsokat" amibe belefűznek egy vékony drótot, és az folyamatosan "húzni" foglya ami baromira fájni fog. Kb semmit nem tudsz majd enni mert annyira fáj.


Nekem volt mindkét fajta, egyikben sem volt sok köszönet. Ha valamit nem sikerült megválaszolnom kérlek pontosíts és leírom szívesen

2014. okt. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!